null
null

A-Safe

Jedinečný systém bezpečnostních zábran na bázi polymerů s vysokou pružností a odolností.

Otrokovice, Zlínsky, Ceská Republika

O A-Safe

Jsme prvním specializovaným výrobcem pevně kotvených polymerních bezpečnostních zábran na světě. Naše společnost vznikla v roce 1984 v anglickém Halifaxu.

Naše speciálně konstruované výrobky nabízejí prvotřídní ochranu, unikátní výhody a obrovské dlouhodobé úspory nákladů. Jsme lídry v oblasti výzkumu a vývoje v sektoru zábran a náš sortiment výrobků je vždy nejlepší na trhu. A protože vyvíjíme, vyrábíme, produkujeme, testujeme a distribuujeme naše výrobky sami, díky vysoké úrovni kvality jsme číslem jedna v oblasti zábran pro pracoviště.

Na naše poradenské služby se můžete vždy spolehnout. Instalaci vašich zábran A-SAFE provádíme zručně a odborně.

Bezpečností zábrany A-SAFE lze najít v leteckém, potravinářském, automobilovém a farmaceutickém průmyslu či v sektoru distribuce a skladování.

Kladete vysoký důraz na bezpečnost Vašeho provozu?

Potřebujete snížit náklady na opravu kovových zábran?

Chcete, aby vaše provozovna dobře vypadala? Ano?

Naše firma A-Safe je tedy pro Vás správným řešením.

Zábrany A-Safe jsou vyráběny z patentované směsi  polymerů registrovanou pod značkou Memaplex, mají certifikaci TÜV. Certifikaci TÜV mají taky testovací zařízení instalovaná přímo ve výrobě.

Po nárazu se zábrana prohne, absorbuje energii nárazu a pouze minimum energie přenese na šrouby poté se vrátí do původního tvaru. Nárazem nedojde k poškození dopravní techniky a ani samotné zábrany či podlah čímž výrazně šetří náklady.

Zábrany A-Safe jsou v podstatě bezúdržbové. Jsou barveny ve hmotě, tudíž není potřeba nátěrů jako u běžných ocelových konstrukcí. Jsou vysoce hygienické. Další výhodou je modularita A-Safe zábran, v případě, že do budoucna budete muset měnit dispozici skladu nebo výroby, zábrany se pouze odšroubují z podlahy. Velice snadno se zábrana zkrátí, prodlouží, nebo změní tvar. Montáž jakkoli nenarušuje provoz. Našim potenciálním zákazníkům nabízíme možnost vyzkoušení zábrany ASAFE na 3 týdny v provozu. Zdarma dopravíme a nainstalujeme. Pokud se vybere správné provedení zábrany pro požadovanou pozici, není žádný prostor pro řešení problémů. Firma ASAFE nemá nespokojeného zákazníka.

Jak si vybrat vhodné provedení zábran?

Musíme si odpovědět na základní otázku - co chráníme a jaká je požadovaná nárazová výška. Jiný typ zábrany je určen pro ochranu osob, jiný pro ochranu výrobních linek, vrat, ochranu zdí.

Pro správný výběr provedení je nutné specifikovat typ manipulační techniky, její hmotnost a rychlost.

Jsme hrdí, že mezi naše klienty patří zvučná jména velkých firem. Mezi našimi stálými zákazníky najdete Nestlé, VW Group, Coca-Cola, Heathrow Airport, Kimberly-Clark, Morrisons, DHL, Jaguar Land Rover, Smurfit Kappa, McCains a BMW.

.C-CTU-2705216550
null