PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ABF

(ABF, a.s.)

Společnost patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Provozuje výstavní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  ABF

Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Obory prezentované na veletrzích pořádaných ABF, a.s.: stavebnictví, strojírenství, elektrotechnika, elektronika, energetika, vybavení domácností, zahradní architektura, životní styl, cestování, bazény a wellness, sportovní a volnočasové aktivity, veletrhy pro celou rodinu a další. Mezi nejvýznamnější veletrhy patří FOR ARCH (mezinárodní stavební veletrh). 
Společnost ABF, a.s. vybudovala největší výstavní areál v Praze PVA EXPO PRAHA Letňany. Díky svému umístění na okraji hlavního města je pro vystavovatele i návštěvníky strategicky snadno přístupné. Dne 12. 10. 2012 byl zahájen provoz dvou nových veletržních hal o celkové ploše 8 200 m2. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Mimoňská 645/2a
190 00  Praha 9 - Prosek
Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Tiskové zprávy ABF

For Elektron: Co bude hýbat světem elektrotechniky, elektroniky a energetiky

29/10/2013, Praha - Novinky a současné trendy v oboru elektrotechniky, elektroniky a energetiky nabídne letošní odborný veletrh For Elektron ve dnech 19. až 21. listopadu.

Jak efektivně vyrábět ve strojírenství ukáže veletrh For Industry

25/03/2013, Praha - Snaha dosáhnout úspor a maximální efektivity se dotýká každodenního života. Výjimkou není ani strojírenský průmysl.

Produkty ABF

.C-CTA-2490323662