Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

ABF
ABF

ABF

ABF, a.s.

Společnost patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Provozuje výstavní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Praha 9 - Prosek, Praha, Ceská Republika

O ABF

Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Obory prezentované na veletrzích pořádaných ABF, a.s.: stavebnictví, strojírenství, elektrotechnika, elektronika, energetika, vybavení domácností, zahradní architektura, životní styl, cestování, bazény a wellness, sportovní a volnočasové aktivity, veletrhy pro celou rodinu a další. Mezi nejvýznamnější veletrhy patří FOR ARCH (mezinárodní stavební veletrh). 
Společnost ABF, a.s. vybudovala největší výstavní areál v Praze PVA EXPO PRAHA Letňany. Díky svému umístění na okraji hlavního města je pro vystavovatele i návštěvníky strategicky snadno přístupné. Dne 12. 10. 2012 byl zahájen provoz dvou nových veletržních hal o celkové ploše 8 200 m2. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze.

Dokumenty ke stažení

Doporucené zprávy ABF

.C-CTA-2490323662