Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

For Automation

Produkt firmy ABF

2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky, PVA EXPO Praha, 19.-21.11.2013

Hlavním cílem veletrhu je představit novinky a trendy z oblasti automatizační, regulační a měřicí techniky a zároveň nabízí klientům možnost prezentovat se na jediném samostatném veletrhu tohoto zaměření v České republice. Cílovou skupinou veletrhu je především odborná veřejnost. Součástí veletrhu je odborný doprovodný program na aktuální témata daného oboru. V rámci veletrhu jsou vyhlášeny soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO. Veletrh je podpořen rozsáhlou mediální kampaní v odborných médiích.
Souběžně s druhým ročníkem veletrhu FOR AUTOMATION budou probíhat specializované veletrhy, a to FOR ELECTRON – 3. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky a FOR ENERGO – 2. Mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie. Firmy z těchto oborů mají tedy možnost prezentovat se na jediných elektrotechnických veletrzích v Praze.

Specifika veletrhu: příznivá cenová politika za pronájem výstavní plochy (ceny do 1. termínu uzávěrky, tj. do 30. 4. 2012, 1 200 – 1 900 Kč/m2) bez poplatku za umístění na hlavním koridoru s garancí několikaleté stability možnost konzultace umístění expozice libovolný počet volných vstupenek na veletrh pro Vaše zákazníky a obchodní partnery ZDARMA

Dokumenty ke stažení

  • FOR AUTOMATION - Přihlášková dokumentace Stáhnout

O firmě ABF

ABF

ABF

Společnost patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Provozuje výstavní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Praha 9 - Prosek, Praha, Ceská Republika

.P-CTA-2490323662-1723801946