Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

For Electron

Produkt firmy ABF

3. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky, PVA EXPO Praha, 19.-21.11.2013

Hlavním cílem veletrhu je představit novinky a trendy z oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky a automatizace v obchodní metropoli Praha. Cílovou skupinou veletrhu je především odborná veřejnost. Součástí veletrhu je odborný doprovodný program na aktuální témata daného oboru. V rámci veletrhu jsou vyhlášeny soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO. Veletrh je podpořen rozsáhlou mediální kampaní v odborných médiích.
Souběžně s třetím ročníkem veletrhu FOR ELECTRON budou probíhat specializované veletrhy, a to FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. Mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Firmy z těchto oborů mají tedy možnost prezentovat se na jediných elektrotechnických veletrzích v Praze.

Specifika veletrhu: příznivá cenová politika za pronájem výstavní plochy (ceny do 1. termínu uzávěrky, tj. do 30. 4. 2013, 1 200 –1 900,- Kč/m2) bez poplatku za umístění na hlavním koridoru s garancí několikaleté stability účast zahraničních společností možnost konzultace umístění expozice libovolný počet volných vstupenek na veletrh pro Vaše zákazníky a obchodní partnery jak v tištěné, tak v elektronické podobě ZDARMA

Dokumenty ke stažení

  • FOR ELECTRON 2013 - Přihlášková dokumentace Stáhnout

O firmě ABF

ABF

ABF

Společnost patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Provozuje výstavní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Praha 9 - Prosek, Praha, Ceská Republika

Doporucené zprávy Veletrhy, výstavy a firemní akce

.P-CTA-2490323662-1723801946