Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Ve dnech 19. až 21. listopadu bude patřit výstavní areál PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech nejen veletrhu For Elektron, ale také specializovaným souběžným akcím For Energo a For Automation. Letos poprvé se zde uskuteční také veletrh Voda, klima, vytápění, který v podzimním termínu nahradil veletrh Aqua-therm. Jako jediný v ČR se představí specializovaný veletrh For Elektron Motion zaměřený na elektromobilitu. O zajímavosti z kategorie vozidel na LPG a CNG pohon jej doplní doprovodný veletrh Autoalternativa.

První veletrh elektromobility v ČR

V pořadí již třetí ročník veletrhu For Elektron přivítá první návštěvníky 19. listopadu. „Letos přicházíme se zásadní novinkou, která odráží rostoucí poptávku po odborných tématech, které zde dosud chyběly. Nabídneme ucelenou přehlídku trendů v elektromobilně a hybridních dopravních prostředcích," vysvětluje Vanda Yousifová, ředitelka obchodního týmu veletrhu. Na veletrhu For Elektron Motion se představí vše okolo elektromobility včetně hybridních dopravních prostředků a infrastruktury. Milovníci moderních technologií si jistě nenechají ujít příležitost svézt se elektromobilem nebo si vyzkoušet jízdu na elektrokole či elektrické koloběžce. Testovací jízdy a seznámení s alternativními dopravními prostředky chystají energetické společnosti PRE a ČEZ. Na přípravě veletrhu spolupracují organizátoři mimo jiné s Asociací elektromobilového průmyslu či Unií elektromobility.

Přední firmy se představí na For Elektronu

Účast na 3. mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky - For Elektron potvrdily významné firmy působící v tomto oboru, např. lídr v oblasti elektroinstalační techniky v ČR společnost ABB - divize Elektro Praga, Schneider Electric a další. Mezi žhavými novinkami jistě zaujme návštěvníky bateriový konektor BCC od švýcarského výrobce Multi-Contact Czech, jež najde uplatnění při ukládání dat u fotovoltaických a větrných elektráren. Na veletrhu se budou prezentovat také přední zástupci oboru kabelové techniky, jako jsou Lapp Kabel, Helukabel, Heiru CZ, Prekab či Ariane. Na otázky proč provádět revize elektrických zařízení a jaké dopady na životní prostředí má používání elektroniky, zodpovědí odborníci na konferencích v rámci doprovodného programu veletrhu.

Mezi vystavovateli veletrhu For Automation najdeme např. robotovou divizi Stäubli Robotics, výrobce šestiosých a Scara robotů. Tématu využití robotů v průmyslu se bude věnovat jedna z odborných přednášek v doprovodném programu. Zájemci o tuto problematiku se zde dozví o vlivu robotizace na efektivitu výroby a spatří průmyslového robota při práci. Na výstavišti bude k vidění také expozice předního výrobce v oboru průmyslové automatizace Turck či dodavatele moderních skladovacích systémů Kardex Remstar a dalších. Tuzemský Jablotron, zastoupený na veletrhu firmou AXL Electronics, se pochlubí nejnovějším typem alarmu vhodným jak do domácnosti, tak i pro profesionální aplikace, který již získal ocenění na řadě výstav. Záštitu nad veletrhem převzala letos poprvé i Českomoravská elektrotechnická asociace.

Více informací o produktu For Electron

3. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky, PVA EXPO Praha, 19.-21.11.2013

Hlavním cílem veletrhu je představit novinky a trendy z oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky a automatizace v obchodní metropoli Praha. Cílovou skupinou veletrhu je především odborná veřejnost. Součástí veletrhu je odborný doprovodný program na aktuální témata daného oboru. V rámci veletrhu jsou vyhlášeny soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO. Veletrh je podpořen rozsáhlou mediální kampaní v odborných médiích.
Souběžně s třetím ročníkem veletrhu FOR ELECTRON budou probíhat specializované veletrhy, a to FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. Mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Firmy z těchto oborů mají tedy možnost prezentovat se na jediných elektrotechnických veletrzích v Praze.

Specifika veletrhu: příznivá cenová politika za pronájem výstavní plochy (ceny do 1. termínu uzávěrky, tj. do 30. 4. 2013, 1 200 –1 900,- Kč/m2) bez poplatku za umístění na hlavním koridoru s garancí několikaleté stability účast zahraničních společností možnost konzultace umístění expozice libovolný počet volných vstupenek na veletrh pro Vaše zákazníky a obchodní partnery jak v tištěné, tak v elektronické podobě ZDARMA

Zobrazit produkt: For Electron