Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

For Wood

Produkt firmy ABF

8. veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu, PVA EXPO Praha, 17.-21.9.2013

FOR WOOD - vše o dřevostavbách

Již 8. ročník veletrhu dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu se uskuteční souběžně s mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH v termínu od 17. – 21. září 2013. Hlavním tématem jsou masivní dřevostavby - sruby, roubenky a vrstvené masivní dřevo (CLT). Tato témata budou prostupovat celým veletrhem a také doprovodným programem.

Účastí na pětidenním veletrhu plného osobních kontaktů a odborných diskuzí mohou získat vystavovatelé cenné kontakty a novinky z oboru. Totéž platí samozřejmě pro návštěvníky.

Veletrh je zejména centrem novinek a tipů pro dřevostavby. Výhodou je také ideální dostupnost pro vystavovatele i pro návštěvníky a atraktivnost výstavních prostor. Vstupní hala letňanského výstaviště nabízí různé služby od bankomatů až po restaurace včetně novinářského a informačního centra. Souběžně proběhnou také veletrhy: FOR ARCH, FOR THERM, BAZÉNY, SAUNY&SPA a FOR WASTE.

Hlavní oborové členění:

  • Dřevěné stavby
  • Dřevěné konstrukce
  • Materiály pro dřevostavby a konstrukce
  • Základy a opláštění pro dřevostavby
  • Stroje a zařízení
  • Nářadí a nástroje
  • Software pro dřevěné stavby a konstrukce

O firmě ABF

ABF

ABF

Společnost patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Provozuje výstavní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Praha 9 - Prosek, Praha, Ceská Republika

.P-CTA-2490323662-1723801946