null
null

Alfa 3

Vývoj, výroba a prodej kovového nábytku.

Pardubice, Pardubický, Ceská Republika

O Alfa 3

Společnost ALFA 3, s.r.o. byla založena v roce 1991 jako jedna z nástupnických organizací státního podniku OPOS Chrudim. V roce 2007 došlo k významným investicím do strojního vybavení, informačních technologií a zahájení výroby modernizovaného kovového nábytku. Naše výrobky se vyznačují nejen inovativní konstrukcí přinášející nadstandardní odolnost a ochranu uložených předmětů ale také moderním designem, který vhodně doplní soudobé interiéry.

Naše produkty prodáváme v ČR prostřednictvím sítě spolehlivých dodavatelů. Značnou část naší produkce exportujeme na řadu významných evropských trhů.

Produkty společnosti Alfa 3, s.r.o. jsou určeny pro následující aplikace:

Vybavení šaten

Nabízíme široký sortiment šatních skříní s moderním vzhledem a vysokou odolností. Jako první v ČR jsme přišli se standardním vybavením šatních skříněk odolnými dvouplášťovými dveřmi, které v kombinaci s dalšími konstrukčními prvky posouvají odolnost proti násilnému vloupání vysoko nad úroveň konkurenční nabídky. Dodáváme širokou škálu rozměrových variací, mnoha variant vnitřního uspořádání a systémů uzamykání čítajících standardní cylindrické zámky, otočné bezpečnostní uzávěry pro visací zámek, mincovní zálohové zámky, kódové mechanické i elektronické kódové nebo čipové zámky.

Dále v nabídce naleznete různé varianty šatnových lavic a věšáků, které jsou navrženy tak, aby z hlediska designu vhodně doplnily interiéry vybavené našimi šatními skříněmi.

Vybavení kanceláří a ordinací

Kancelářský nábytek spol. Alfa 3, s.r.o. se vyznačuje stabilní svařovanou konstrukcí kovových korpusů a možnosti moderních a oblíbených kombinací kovu, lamina, příp. skla na dveřích nebo čelech zásuvek. Typickým zástupcem tohoto sortimentu jsou kartotéky pro formát A4, lístkovnice pro formát A5 a A6 a kancelářské kontejnery, které je možno dodávat jak v celokovovém provedení, tak i v provedení kombinujícím kovové korpusy s kovovými zásuvkami s lamino čely.

Vybavení skladů a provozů

Značná část produktového portfolia spol. Alfa 3, s.r.o. je určena pro vybavení skladů a výrobních provozů. V sortimentu naleznete široký sortiment univerzálních skříní v provedení pro kanceláře a archivy ale také verze vhodné pro skladování materiálu, chemikálií, nástrojů a nářadí. Dále nabízíme několik řad dílenských zásuvkových kontejnerů skříní servisních vozíků, pracovních stolů, ESD antistatických pracovišť a mnoho dalšího.

V současné době hledáme nové zahraniční distributory. V případě zájmu nás prosím kontaktuje s dotazem na možnost zastoupení v konkrétních regionech. Rádi s Vámi dohodneme zajímavé podmínky spolupráce.

Certifikáty:

ISO 9001

.C-CTU-4293492408
null