PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Algeco

(Algeco s.r.o.)
Kreativní prostorová řešení v rámci pronájmu mobilních systémů v 17 evropských zemích. Společnost nabízí své služby zákazníkům z oblasti výstavby a infrastruktury, průmyslu, služeb a správy.


Podrobné informace o firmě  Algeco

Algeco nabízí kreativní prostorová řešení v rámci pronájmu mobilních systémů v 17 evropských zemích včetně Belgie, České republiky, Estonska, Finska, Francie, Německa, Itálie, Litvy, Lucemburska, Nizozemí, Polska, Portugalska, Rumunska, Ruska, Slovenska, Španělska a Velké Británie. Společnost nabízí své služby 31 000 zákazníkům z oblasti výstavby a infrastruktury, průmyslu, služeb a správy. Firma vlastní asi 230 000 obytných a skladových modulů a pronajímá je pomocí sítě více než sta provozoven.

Algeco je součástí koncernu Algeco Scotsman, největšího světového poskytovatele obchodních služeb a odborníka na stavebnicové konstrukce a skladová řešení. Společnost spravuje více než 343 000 modulárních jednotek v rámci dvaceti zemí v Evropě a Severní Americe, což z ní dělá světovou jedničku v oblasti pronájmu stavebnicových konstrukcí a řadí ji dle obratu v celosvětovém měřítku na páté místo v sektoru nájemních služeb.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Olšík 586
763 64  Spytihněv
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Algeco

.C-CTU-2932696341