Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Klimatická testovací komora

Klimatická testovací komora (Angelantoni Sunrise)

Produkt firmy Anamet

Klimatická testovací komora (Angelantoni Sunrise)

Produkt firmy Anamet

Nejúplnější řada standardních komor dodávaných jedním výrobcem.

Modelová řada klimatických a teplotních komor SUNRISE nabízí nejúplnější řadu standardních komor dodávaných jedním výrobcem. Komory SUNRISE byly uvedeny na trh v roce 2008, kdy nahradily předchozí řadu komor CHALLENGE, a přinesly sebou celou řadu inovací. Mezi nejvýznamnější z nich patří:

 • Nový systém dveří komory zajišťující jednoduchý přístup do pracovního prostoru komory a jeho spolehlivé uzavření.
 • Nový parní generátor vlhkostního systému komor
 • Nový dotykový řídící panel
 • Vyšší spolehlivost

Komory Sunrise jsou dostupné v následujících variantách:

 • Řada „BASIC" : obsahuje jak klimatické tak i teplotní komory (modely označené příponou T). Teplotní rozsah -40°C až 180°C v provedení s jednostupňovým kompresorem, nebo -75°C až + 180°C v provedení s kaskádovým způsobem chlazení zajištěným dvěma kompresory (modely označené příponou C). Rozsah regulace vlhkosti vzduchu od 10% do 98%.
 • Řada „STOLNÍCH" komor : tyto menší komory SUNRISE mají stejný výkon jako větší komory řady BASIC. Mají stejné elektrické i SW rozhraní, takže mohou být jednoduše řízeny softwarem WINKRATOS z PC. Jsou určeny pro zkoušky malých vzorků a umístění na stůl.
 • Řada „E" : je energeticky úsporná verze klimatických komor SUNRISE s nižším výkonem pro zkoušky v teplotním rozsahu od -20°C do +180°C, při rychlostech změny teploty pod 2°C/min. Tyto komory jsou určeny pro aplikace kde není za potřebí komor s vysokým výkonem. Jsou ideálním řešením pro tropické testy farmaceutických produktů, plastů, pryže, papíru a polovodičů (85/85).
 • Řada „ES" : je navržena pro tzv. „environmental stress screening testy" a testy spolehlivosti výrobků s rychlostí změny teploty vyšší než 5°C/min. Jedná se o klimatické a termostatické komory řady SUNRISE s vynikajícím výkonem pro zkoušky od -40°C nebo -75°C. Komory jsou standardně vybaveny vodním chladičem (samostatn vzduchový chladič jako volitelná položka).
 • Řada „ESS" - „SPEEDY": komory SPEEDY jsou navrženy pro tzv. „stress screening testy" a vyhovují hlavních standardům v této oblasti. Velmi výkonná chladící jednotka a ventilátor pro cirkulaci vzduchu zaručuje teplotní zatížení zkušebních vzorků stejnými hodnotami jako je měřeno v okolním prostředí vzorku v komoře. Toto je zásadní pro správné provedení „stress screening testu" kdy nesmí být významná odchylka mezi teplotou stanovenou na vzorku a v okolním prostředí vzorku.
 • Význam „stress screening testů" : odstranění všech typů vad, zabránění poškození dobrého materiálu, možnost provést potřebné úkony pro odstranění závad již během vývoje a výroby, zvýšení spolehlivosti výrobků
 • „ESS" zlepšují : kvalitu výrobku, spolehlivost výrobku, výrobní výkon, zisky, spokojenost zákazníků
 • „ESS" omezují : poruchy na počátku a během provozu, náklady na záruční opravy, výrobní náklady
 • Řada „DEWPPY" : komory DEWPPY se od ostatních komor SUNRISE liší svým systémem regulace vlhkosti vzduchu. Řízení relativní vlhkosti vzduchu je založeno na principu lázně udržované regulací teploty na hodnotě rosného bodu.
 • Řada „V" - „BIO-KOMORY" : je primárně určena pro zkoušky stability v oblasti chemie a farmacie. Malé vnější rozměry, jednoduché ovládání, snížená spotřeba energie a vysoká spolehlivost jsou hlavními znaky těchto komor pro použití ve vývojových laboratořích. Komory plně vyhovují ICH předpisům.

Dokumenty ke stažení

 • Brožura: klimatické komory SUNRISE Stáhnout

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676