Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Kolorimetr

Kolorimetr (Konica Minolta CR-400/410)

Produkt firmy Anamet

Kolorimetr (Konica Minolta CR-400/410)

Produkt firmy Anamet

Nyní s ještě větším počtem funkcí a všestrannějšími možnostmi použití.

Nový kolorimetr z řady kolorimetrů s označením CR-400 nahrazuje světově uznávané a populární přístroje řad CR-100, CR-200 a CR-300. Nabízí celou řadu nových funkcí a ještě širší možnosti využití, přičemž si však plně zachovává veškeré optické vlastnosti předchozích řad, a díky tomu s nimi zůstává plně datově kompatibilní.

Kolorimetry CR-400 s osmimilimetrový měřicím otvorem jsou vhodné pro měření barev a barevných odchylek v celé řadě průmyslových oblastí. Přístroje vyhovují požadavkům nejrůznějších aplikací, od měření jednotlivých druhů ingrediencí, potravin, surových materiálů i hotových produktů až po farmaceutické a dermatologické aplikace - s tím vším si kolorimetry CR-400 poradí!

Hlavní vylepšení této nové řady kolorimetrů směřuje ke zvýšení využitelnosti a funkčnosti. Patří k nim například nový design datového procesoru, velký podsvícený displej pro numerické či grafické znázornění měřených údajů nebo zabudovaná vysokorychlostní termální tiskárna. Datová paměť nyní pojme až 100 předlohových barev a 1 000 měření. Několik nových barevných prostorů, vzorce pro interpretaci výsledků měření ve formě „Vyhovuje/Nevyhovuje", stejně jako indexy běli a žluti zvyšují možnosti využití tohoto přístroje v nejrůznějších oblastech. Nová je rovněž funkce tzv. „uživatelských indexů", která umožňuje uložit až šest různých uživatelských rovnic nebo rovnic specifických pro daný úkol s použitím prostorů XYZ, Yxy nebo CIELAB. Dále lze nastavovat komunikační jazyk - vybírat je možné mezi angličtinou, němčinou, francouzštinou, italštinou, španělštinou a japonštinou.

Pro zajištění ještě vyšší uživatelské flexibility je měřicí hlava vybavena displejem, funkčními tlačítky a napájecím zdrojem a může být používána samostatně bez datového procesoru. Volitelně ji lze rovněž připojit k počítači a pracovat s doplňkovým programem QC SpectraMagic NXTM pro Windows®.

Všechny tyto nové funkce, jedinečná jednoduchost používání a legendární odolnost činí ze čtvrté generace Chroma-Meter přístroje, které nepochybně navážou na úspěchy svých předchůdců ve světě moderní kontroly barev.

Pokud měříte strukturované nebo nerovné vzorky jako jsou granuláty, dřevo, stavební materiál apod., je nejlepší volbou kolorimetr CR-410. Tento typ je vybaven měřícím otvorem o průměru 50 mm, který se perfektně na tyto aplikace hodí. Vyhnete se tak mnohonásobnému měření a zdlouhavému průměrování.

Dokumenty ke stažení

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676