Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Kolorimetr

Kolorimetr (Konica Minolta CR-14)

Produkt firmy Anamet

Kolorimetr (Konica Minolta CR-14)

Produkt firmy Anamet

Jednoduchá a přesná kontrola odstínů bílých, téměř bílých a nažloutlých barev např. u potravin nebo surových materiálů.

Jemné barevné odchylky bílé jsou velmi dobře viditelné, ale zároveň velmi obtížně postihnutelné objektivně. Kolorimetr CR-14 umožňuje jednoduše a přesně kontrolovat odstíny bílých, téměř bílých a nažloutlých barev u produktů, jako jsou např. potraviny nebo surové materiály.

Přístroj CR-14 používá k měření mezinárodně standardizované a rozšířené indexy běli a žluti podle norem CIE, ASTM a Huntera; umožňuje však také zobrazit naměřené hodnoty pomocí chromatických souřadnic Yxy (CIE 1931).

Kolorimetr CR-14 si poradí s jakýmkoli produktem v pevném, kašovitém i sypkém stavu, a proto je velmi flexibilní. Aby byl přístroj chráněn v prašném prostředí, měřicí štěrbina je kryta optickým sklem. Volitelně lze rovněž použít vinylovou ochrannou krytku. Podobně jako všechny přístroje řady Color Reader, i kolorimetr CR-14 se vyznačuje jednoduchostí obsluhy, kompaktností, nízkou vahou a napájením na baterie.

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676