PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Anamet se stal výhradním distributorem Nanovea pro ČR a SR

  • 07/05/2013, Praha

  • Nanovea je výsledkem více než 20 leté práce ve vývoji a hledání profesionálních řešení a servisní podpory v celé oblasti nano/mikro/makro profilometrie, mechaniky, tribologie, zobrazování a dalších oborů v průmyslu, výzkumu a vývoji materiálů.
  • Firma: ANAMET s.r.o.

 

Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Po letech zpětné vazby od klientů a odhodlání poskytovat špičkové instrumentální řešení vznikla v roce 2004 v Kalifornii jako soukromá společnost firma Nanovea. Z centrály firmy Nanovea v Irvine v Kalifornii jsou navrhovány a vyráběny Profilometry, Mechanické Testery a Tribometry pro kombinování nejmodernějších zkušebních postupů v průmyslu: scratch testy, přilnavost, indentační tvrdost, opotřebení třením a 3D bezkontaktní metrologie na Nano, Mikro a Makro rozsahu.

Na rozdíl od jiných výrobců Nanovea také poskytuje laboratorní služby, které nabízejí klientům dostupnost nejnovějších technologií a optimálních výsledků prostřednictvím zdokonalení norem při zkoušení materiálů. Velmi žádané měření zahrnuje drsnost povrchu, nanoindentace a zkoušky opotřebení mezi mnoha jinými.

Zařízení Nanovea lze nalézt v mezinárodním měřítku význačných vzdělávacích a průmyslových organizací od automobilového průmyslu ke kosmetice, biotechnologií, pro zdravotnické zařízení k mikroelektronice a kosmické aplikaci. Tisíce klientů spoléhají na firmu Nanovea pro její velmi uznávané inovativní řešení, technicky dokonalé výrobky, sebevědomou aplikační pomoc a komplexní služby smluvních laboratoří.

Posláním firmy Nanovea je poskytovat stéle kvalitnější měření pomocí vynikajících nástrojů a bezkonkurenční konzultační služby k definování dnešních standardů pro zítřejší materiály.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Kováků 26
150 00  Praha 5 - Smíchov
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)