Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Přenosný bezkontaktní 3D profilometr

Přenosný bezkontaktní 3D profilometr (Nanovea Jr-25)

Produkt firmy Anamet

Přenosný bezkontaktní 3D profilometr (Nanovea Jr-25)

Produkt firmy Anamet

První skutečně přenosný a vysoce výkonný profilometr svého druhu

Podrobné informace

S volitelným napájecím akumulátorem a pouzdrem poskytuje Jr-25 vzácně dostupnou schopnost měření v průběhu výzkumu povrchu. Je navržen pro snadné využití optických per s náběžnou hranou používající k měření vynikající bílé světlo axiálního chromatismu.

S celkovou hmotností menší než 5,5 kg může obsluha bezpečně umístit Jr-25 na povrch ke zkoušce. Jr-25 má schopnost měřit plochu až do 25 mm x 25 mm, a v závislosti na optickém peru hloubku až 27 mm a rozlišení až 5 nm.

Zaměření povrchu je dosaženo ručně s hladkým dotykem mikrometru a 30 mm pojezdu. S plně rotační, jednoosovou hlavou má Jr-25 schopnost měřit povrchy v obtížných úhlech. Spolu s rychlým a snadným použitím, Jr-25 byl specificky navržen pro otevřené výzkumy povrchu a výrobní prostředí, kde nelze přemísťovat vzorky. Skenovací hlava s perem Jr-25 může být také použita k integraci na automatizovaných ramenech a dalším vybavení.

Technické specifikace

Maximální rychlost X-Y 18 mm/s
X-Y Posuv 25 mm
X-Y Rozlišení 0,1μm
Z Osa 30 mm

Dokumenty ke stažení

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676