Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Přenosný spektrofotometr

Přenosný spektrofotometr (Konica Minolta CM 600/700d)

Produkt firmy Anamet

Přenosný spektrofotometr (Konica Minolta CM 600/700d)

Produkt firmy Anamet

Měření hrubých, nerovných a kulatých vzorků se konečně stane jednoduché a reprodukovatelné.

Kompaktní a lehký přenosný spektrofotometr umožňující rychlé měření vzorků, které bylo dříve těžké kontrolovat. S CM-700d se konečně stane měření hrubých, nerovných a kulatých vzorků jednoduché a reprodukovatelné. Bluetooth bezdrátová datová komunikace s PC nebo tiskárna, stejně jako lehce čitelný barevný LCD displej přináší měření barvy jednodušší a přehlednější.

CM-700d a 600d jsou první přenosné spektrofotometry na světě umožňující bezdrátovou komunikaci s externím PC nebo tiskárnou přes rozhraní Bluetooth ® třídy 1. To přináší nový rozměr svobody při používání a eliminuje obvyklé spleti kabelů spojených s běžnými spektrofotometry. Bluetooth ® pro datovou komunikaci s novými modely mohou pracovat do vzdálenosti až 100 m včetně obousměrné komunikace zobrazení „PASS / FAIL" zprávy nebo kolorimetrických údajů. Přístroj lze připojit i USB kabelem.

Design ušitý na Vaši ruku

  • Ergonomický, kompaktní a lehký
  • Horní LCD panel zajišťuje ideální práci s již zaměřeným bodem

Měření všude

  • Snadná kontrolu měřené polohy díky zúžené hlavě. Dokonce i zaoblené povrchy lze měřit jednoduše. Měřicí clona je o velikosti 8 a 3 mm Clona je vyměnitelná dle charakteru vzorku.

Dokumenty ke stažení

  • Přenosný spektrofotometr CM 600/700d Stáhnout

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676