Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Seminář pořádá společnost ANAMET, s. r. o. společně s firmami Bose ElectroForce Systems Group, NANOVEA, Inc. a Tinius Olsen, Inc.

Seminář se bude konat ve dnech 10. září 2013 v Praze (konferenční sál Galerie v Masarykově koleji, Thákurova 1, Praha 6) a 11. září 2013 v Brně (konferenční sál Morava Grandhotel Brno, Benešova 18-20, Brno).

V příloze naleznete 1. cirkulář s předběžným programem semináře a další materiály obsahující bližší informace o výše uvedených firmách a jejich zaměření. Prosíme o zpětné zaslání vyplněného 1. cirkuláře, abychom vše mohli důkladně připravit. Prosím předejte tuto informaci také svým kolegům, které možná nemáme v našem adresáři.

Stručná charakteristika zúčastněných firem:

Sekce A: Bose ElectroForce Systems Group

Zkušební zařízení ElectroForce Americké firmy Bose jsou vhodným řešením pro řadu zkušebních aplikací, jako jsou charakterizace umělých materiálů, měkkých tkání a bio materiálů; únavové zkoušky komponentů používaných v průmyslových a spotřebitelských aplikacích; zkoušky charakteristik lomové mechaniky; simulace trvanlivosti zdravotnických prostředků, včetně stentů, endovaskulárních štěpů a ortopedických implantátů.

Sekce B: NANOVEA, Inc.

Kalifornská společnost Nanovea vyrábí špičková zařízení pro zkoumání mechanických vlastností materiálů. Těmito zařízeními jsou nanoindentor, tribometr a bezkontaktní 3D profilometr.

Sekce C: Tinius Olsen, Inc.

Americká společnost Tinius Olsen je předním výrobcem zkušebních zařízení a přístrojů pro mechanické zkoušky všech typů materiálů. Do široké produkce zkušebních strojů Tinius Olsen patří statické univerzální zkušební stroje, Charpyho kladiva, tvrdoměry, torzní zkušební stroje, HDT / Vicat testery, stiffness testery, výtlačné plastometry, videoprůtahoměry, lisy a zařízení pro zkoušky stavebních hmot.

Dokumenty ke stažení

  • 1. cirkulář s předběžným programem semináře Stáhnout