Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Spektroradiometr

Spektroradiometr (Konica Minolta CS-2000A)

Produkt firmy Anamet

Spektroradiometr (Konica Minolta CS-2000A)

Produkt firmy Anamet

Nejlepší na světě při měření ultra nízkých hodnot jasu: měření kontrastu 1,000,000:1

Díky novému spektroradiometru CS-2000A je možné měřit ultra-nízkou úroveň jasu 0,0005 cd/m2 různých zařízení vyzařujících světlo plochých obrazovek jako jsou LCD displeje, plazmové displeje, organické EL displeje, LED, atd., jakož i provádění vysoce přesného měření odpovídající skotopickému relativnímu jasu.

V roce 2007 představila společnost Konica Minolta spektroradiometr polychromatorového typu CS-2000 umožňujícího měření ultranízkého jasu v hodnotách 0.003 cd/m2. Velké společnosti produkující ploché obrazovky přijaly CS-2000 jako standard a v roce 2008 byl oceněn v kategorii „Display Testing Equipment".

Nový model CS-2000 splnil další požadavek trhu a jako High-End model pokořil další desetinné místo při měření extrémně nízkých hodnot jasu. CS-2000A, světová jednička při měření extrémně nízkých úrovní jasu zajišťuje měření nízkých hodnot až 0.0005 cd/m2 a měření kontrastu 1.000.000:1, tedy kontrast kterého dosahují nejmodernější displeje. Tento nový produkt poskytuje velmi přesné výsledky měření zásadní pro vývoj a výrobu LED, organických EL displejů a různých jiných zdrojů zařízení. Kromě toho poskytuje CS-2000A výsledky pro nejmodernější a nejnáročnější displeje, které reagují na gradující poptávky. Volitelná funkce měřicího úhlu umožňuje uživateli zvolit optimální měření úhlu v závislosti na aplikaci. Čočka nablízko (volitelné příslušenství) umožňuje měření i menší plochy.

Kromě toho, CS-2000A nabízí měření, která odpovídají vizuálním vlastnostem člověka s vysokou citlivostí oka na nízké osvětlení. Je známo, že vrchol citlivosti lidského vidění je přesunut z oblasti zelené na modrou barvu v temném prostředí, ale tradiční měřící přístroje nejsou schopny tyto podmínky přesně změřit. Nový produkt "Data Management Software CS-S10w Professional", který je standardním příslušenstvím, umožňuje vysoce přesné měření odpovídající skotopické relativní svítivosti, což rozšiřuje záběr aplikací od výrobní a vývojové strany až po různé výzkumné odvětví včetně vědy životního prostředí, medicíny a psychologie.

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676