Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Stolní spektrofotometr

Stolní spektrofotometr (Konica Minolta CM-3500d)

Produkt firmy Anamet

Stolní spektrofotometr (Konica Minolta CM-3500d)

Produkt firmy Anamet

Multifunkční přístroj, který nabízí spoustu výhod pro libovolné použití.

Tento multifunkční spektrofotometr nabízí spoustu výhod pro libovolné použití.
Spektrofotometr Konica Minolta CM-3500d je velmi přesný přístroj využívající geometrii d/8° s měřicím otvorem na horní straně přístroje, jež byl navržen pro široký rozsah aplikací pro měření barevnosti. Správu zařízení zajišťuje počítačový program SpectraMagicTM, který umožňuje efektivní řízení barevnosti jak ve výzkumné laboratoři, tak ve výrobní hale.
CM-3500d umožňuje měření odrazivých i propustných vzorků. Vyměnitelný kryt měřicí štěrbiny o průměru 8 a 30 mm a speciální kryt pro Petriho misky poskytují maximální flexibilitu pro nejrůznější druhy vzorků.

Konstrukce s měřicím otvorem na horní straně přístroje dává možnost umístit vzorek jednoduše shora na zařízení, a měřit tak snadno odrazivost nejen pevných vzorků, ale také granulovaných vzorků, prášků, past a neprůhledných tekutin. Průhledné tekutiny či průhledné pevné vzorky je možné měřit v transmisní komoře pro měření propustnosti.

Dokumenty ke stažení

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676