Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Trhací stroj

Trhací stroj (Tinius Olsen H1K-S/T)

Produkt firmy Anamet

Trhací stroj (Tinius Olsen H1K-S/T)

Produkt firmy Anamet

Pro zkoušení širokého spektra materiálů v tahu, tlaku, ohybu nebo smyku.

  • Manuálně nebo PC řízené trhací stroje
  • Kapacita rámu zkušebního stroje od 1 kN do 75kN
  • Jednoduché a uživatelsky příjemné ovládání
  • Široký sortiment čelistí a dalšího příslušenství
  • Vysoká přesnost
  • Inteligentní ovládání

Stolní univerzální zkušební stroje Tinius Olsen

Řada univerzálních zkušebních strojů Tinius Olsen byla navržena pro zkoušení širokého spektra materiálů, které zahrnuje kovy, plasty, pryže, textilie, papír, vlákna, nitě, lana, lepidla, keramiku, dřevo, fólie, kompozity a hotové výrobky v tahu, tlaku, ohybu nebo smyku. Maximální kapacita rámů stolních univerzálních strojů je od 1kN do 75kN.

Stolní univerzální zkušební stroje mohou být doplněny originálním softwarem vyvinutým firmou Tinius Olsen, který promění Vaše zkušební stroje na vysoce sofistikovaný systém měření kvality. Ujistěte se a prostudujte stranu se zkušebním softwarem pro zvolení vhodného zkušebního softwaru pro Vaši aplikaci.

Kapacita 1kN (200lbf)

O firmě Anamet

Anamet

Anamet

Firma nabízí přístrojové vybavení pro materiálové zkušebny, laboratoře, výzkumná pracoviště i pro procesní měření v provozu.

Praha 5 - Smíchov, Ceská Republika

.P-CTA-4293492301-1339271676