PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Antalis

(Antalis s.r.o.)

Antalis nabízí zboží v oblastech: grafické a speciální grafické papíry, kancelářské papíry, obalové materiály, materiály pro signmaking.Podrobné informace o firmě  Antalis

V současnosti je Antalis největším distributorem papíru v Evropě. I díky správné strategii, dlouhodobé seriózní spolupráci s klienty i dodavateli a propracované logistice se stal Antalis jedním z klíčových distributorů papíru a obalových materiálů v České republice. Jsme tam, kde jste vy.

Centrálním systémem logistiky vám negarantujeme pouze promptní a flexibilní dodání zboží po celém území Čech a Moravy, ale také snadnou dostupnost našich „packagingových specialistů“. Společnost má centrální sklady v Úžicích u Prahy a v Holešově na Moravě. Široký sortiment nabízeného zboží nám umožňuje poskytnout zákazníkům komplexní servis jak komoditního zboží, tak speciálních aplikací a obalových řešení dle jejich požadavků.

Certifikáty kvality ISO 9001, FSC
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Bucharova 1423/6
15800  Praha 5
Hlavní město Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy Antalis

FESPA DIGITAL 2012: Antalis uvádí novou řadu produktů Coala pro vizuální komunikaci a velkoformátový tisk

31/07/2012, Praha - Vysoce kvalitní materiály od strategických dodavatelů, podporované specializovanými prodejci sektoru Visual Communication a silnou distribuční sítí, jsou pro Antalis klíčové k odlišení na dnešním trhu.

Produkty Antalis

.C-CTU-947645307