Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Antalis

Antalis nabízí zboží v oblastech: grafické a speciální grafické papíry, kancelářské papíry, obalové materiály, materiály pro signmaking.

Praha 5, Hlavní město Praha, Ceská Republika

O Antalis

V současnosti je Antalis největším distributorem papíru v Evropě. I díky správné strategii, dlouhodobé seriózní spolupráci s klienty i dodavateli a propracované logistice se stal Antalis jedním z klíčových distributorů papíru a obalových materiálů v České republice. Jsme tam, kde jste vy.

Centrálním systémem logistiky vám negarantujeme pouze promptní a flexibilní dodání zboží po celém území Čech a Moravy, ale také snadnou dostupnost našich „packagingových specialistů“. Společnost má centrální sklady v Úžicích u Prahy a v Holešově na Moravě. Široký sortiment nabízeného zboží nám umožňuje poskytnout zákazníkům komplexní servis jak komoditního zboží, tak speciálních aplikací a obalových řešení dle jejich požadavků.

Certifikáty:

ISO 9001, FSC

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645356