Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Antalis, přední evropský distributor papíru a obalových materiálů, představuje Coalu, novou řadu flexibilních produktů pro velkoformátový digitální tisk (LFP), dostupnou ve více než 20 evropských zemích. Toto uvedení podtrhuje důraz, který Antalis klade na rozvoj aktivit v oblasti vizuální komunikace, klíčového segmentu růstu společnosti do budoucna.

Coala zahrnuje 20 produktů pro vodou ředitelné inkousty a 54 produktů pro solventní, UV a latexové inkousty, které společnost uvedla na veletrhu Fespa Digital 2012. Díky všestrannosti a rozsahu provedení nabízí zákazníkům potřebné vlastnosti k dosažení nejvyšší kvality tiskových zakázek pro jejich koncové klienty. Je vytvořena vysoce kvalifikovaným obchodním týmem čítajícím více než 170 odborníků sektoru VisCom a celoevropskou distribuční sítí společnosti Antalis.

Coala je výsledkem více než desetileté zkušenosti v polygrafickém průmyslu spojené s výzkumem v rámci pracovních týmů společnosti Antalis v Evropě. Právě to nabízí zákazníkům prvotřídní výběr materiálů a inovativních produktů k pokrytí celé oblasti jejich požadavků a potřeb pod jednou značkou. Sortiment zahrnuje širokou škálu papírů, samolepicích fólií, bannerů, textilií, tapet a speciálních produktů jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Zvláštní pozornost byla věnována vývoji produktů pro latexové inkousty.

Coala čerpala od strategických evropských dodavatelů, zejména německých, kteří prošli náročným výběrem. Vybráni byli dodavatelé nabízející optimální řešení s ohledem na cenu a potřeby trhu. Rozhodujícím kritériem byl také postoj dodavatelů k ochraně životního prostředí. Proto Coala zahrnuje široký výběr PVC-free materiálů, jako jsou filmy, textilie a FSC či PEFC certifikované papíry. Díky Coale je Antalis ve skvělé pozici stát se vyhledávaným partnerem zákazníků, kteří plánují vybudovat své portfolio na konkurenceschopných velkoformátových aplikacích.

„Trh vizuální komunikace je s převahou místních obchodníků a několika předních značek velice členitý," říká François Lainé, Antalis International VisCom Business Development Director. „Coala je výjimečná v tom, že poskytuje zákazníkům sortiment, který má bohatý výběr a vysokou kvalitu a jenž je šetrný k životnímu prostředí a přizpůsobivý všem druhům inkoustů. Celý tento sortiment je možno rovněž snadno a efektivně doručit kamkoliv po Evropě. Tento jedinečný postoj se promítá do přidané hodnoty zákazníka, kterou může poskytnout jen společnost se zkušenostmi a zdroji, jako má Antalis."

Trh vizuální komunikace v současnosti roste asi o 5 až 10 % ročně, převážně pak oblast flexibilních materiálů vykazujících ohromný potenciál. Tento potenciál se váže k různorodosti materiálů (papír, vinyl, samolepicí materiály,...), které mohou být použity k jednoduché aplikaci a tudíž i k návratnosti zákazníkových investic. Umožňuje zákazníkům plně využít výše zmíněný potenciál a tím zvýšit svoji profitabilitu. Antalis bude i nadále se svými dodavateli spolupracovat na rozšiřování sortimentu o nové a inovativní materiály.

Aby společnost Antalis pomohla svým zákazníkům vybrat produkty odpovídající jejich potřebám, vyvinula řadu nástrojů, které jim výběr usnadní. Jedním z nich jsou 2 vzorníky - jeden pro tisk vodou ředitelnými inkousty a druhý pro tisk solventními, UV a latexovými inkousty.