PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ATS aplikované technické systémy

(ATS aplikované technické systémy s.r.o.)

ATS nabízí řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci, kvalitu a uživatele informačních technologií po celém světě.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  ATS aplikované technické systémy

ATS je nezávislým dodavatelem řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci a uživatele informačních technologií po celém světě. Firma byla založena roku 1986 a je odborníkem na všechny tři stupně automatizační pyramidy - řízení, provádění a informace.

Jako inovativní strategický partner pro know-how jsme schopni poskytnout odbornost v následujících oblastech:

  • Control Technologie
  • SCADA*/HMI**
  • Programovací jazyky
  • Komunikace a sítě
  • Databáze
  • Výrobní systémy (MES)
  • Lean Six Sigma & kvalita

Od svého založení v roce 1986 jsme vyvinuli sedm typů obchodních aktivit, speciálně pro potřeby podpory kompletního životního cyklu automatizačních a IT systémů:

Školení

Nabízíme standardní školení a na zakázku připravené kurzy v oblasti údržby, vývoje, informačního managementu nebo dle vašich požadavků. Naše kurzy jsou navrženy speciálně pro váš obor a využíváme při nich svých odborných školicích zařízení. Všichni naši kvalifikovaní školitelé mají praktické odborné zkušenosti a know-how pro aplikaci teoretických poznatků v praxi. Školení se může konat přímo na pracovišti, ve vašem regionu nebo v některém z našich školicích středisek. ATS vydává oficiálně uznávané diplomy a osvědčení o školení.

Konzultace

Konzultanti ATS použitím osvědčených metod, myšlením orientovaným na zeštíhlení výroby a praktickými zkušenostmi pomáhají zákazníkům optimalizovat výrobní a obchodní procesy. Nezávislost technologie, dodavatele a produktu, spolu se zaměřením na potřeby zákazníka, vede k optimálnímu doporučení návrhu systému nebo produktu.

Podpora

Poskytování znalostí a kapacit firmám pro krátkodobé a dlouhodobé projekty jako strategický partner v lokálním nebo globálním rozsahu. Pracoviště je věc vaší volby, naši inženýři mohou pracovat ve vaší firmě, v některém z našich vývojových středisek nebo na pracovišti určeném pro spuštění projektu. Tým ATS poskytuje podporu na místě jak pro údržbu, tak pro nové projekty.

Projekty

ATS dodává projekty od návrhu systému až po úplnou implementaci, spuštění (na požádání i globálně) a závěrečné předání uživateli spolu se smlouvami o úrovni služeb (SLA) na flexibilní balíčky školení a poskytování servisu v režimu 24/7. ATS často úzce spolupracuje se zákazníky jako strategický partner a preferovaný dodavatel. Standardizované metodiky projektů vedou k efektivním a opakovatelným implementacím, lokálně nebo globálně.

Vývoj software

Kdekoliv je to možné, ATS doporučuje zákazníkům používat běžně komerčně dostupné (COTS) produkty. Pokud COTS software není k dispozici, náš tým vývoje softwaru může zajistit rychlý vývoj aplikace postupem RAD (Rapid Application Development). Vývoj softwaru ATS má pro zajištění této služby k dispozici významná střediska v Austrálii, Evropě a USA.

Produkty

Produkty ATS spojují škálu produktů ATS a partnerů s důrazem na naše zkušenosti v oborech komunikací, sítí a celkových řešení. Jsme celosvětovými distibutory špičkových hardwarových a softwarových produktů.

Máme své zaměstnance po celém světě. V ČR působíme od roku 2006.

* SCADA = Supervisory Control And Data Acquisition

** HMI = Human Machine Interface

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Divadelní 1361/21
741 01  Nový Jičín
Moravskoslezský kraj - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Tiskové zprávy ATS aplikované technické systémy

Vydána nová verze software pro kontrolu kvality ve výrobě ATS CM4D v20

06/09/2013, Nový Jičín - Verze 20 přináší řadu inovativních řešení, které reagují na skutečné problémy výrobního prostředí, tím že jsou zaváděny dle požadavků našich zákazníků, jako např. Ford, Bell Helicopter a Volvo.

Seminář výrobních IT technologií v Novém Jičíně a Plzni od ATS

28/06/2013, Nový Jičín - Přijměte naše pozvání na seminář věnovaný výrobním IT technologiím.

ATS International se stává implementačním partnerem společnosti InfinityQS pro systémy Manufacturing Intelligence a Enterprise Quality

30/05/2013, Nový Jičín - ATS International B.V. oznamuje dohodu o uzavření strategického spojenectví s firmou InfinityQS International, Inc., která je předním dodavatelem tzv. systémů „Manufacturing Intelligence“ a „Enterprise Quality“.

Produkty ATS aplikované technické systémy

.C-CTA-1339229366