Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

ATS bude zajišťovat mezinárodní prodej, instalace a podporu těchto řešení pod názvem „ProFicient". Díky svým 30 pobočkám v 17 zemích světa se ATS stává globálním partnerem se schopností zavádět a podporovat řešení firmy InfinityQS.

Vzájemná spolupráce umožňuje InfinityQS pokračovat v expanzi i do oblastí a odvětví, ve kterých významně působí ATS. Jedná se zejména o Evropu, Asii a oblasti Pacifiku. Z výrobních odvětví jde zejména o letectví a automobilový průmysl.

Martyn Gill, ředitel strategického rozvoje společnosti ATS International B.V. k tomu poznamenal: „Nezáleží vlastně na tom, jaký typ zboží naši zákazníci vyrábějí. Ať už se jedná o potraviny, automobily nebo letadla, vždy potřebují zabezpečit kvalitu a konzistenci výroby prostřednictvím řešení jako je ProFicient."

Michael Hines, OEM a obchodní ředitel společnosti InfinityQS dodává: „Partnerství s ATS jsme uvítali. ATS se pohybuje v oblasti SPC a managementu kvality dlouhodobě. Navíc působí v oblastech, ve kterých InfinityQS hledá příležitost k dalšímu rozvoji."