Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Software pro kontrolu kvality (ATS CM4D)

Produkt firmy ATS aplikované technické systémy

Používá se převážně v leteckém a automobilovém průmyslu.

Software porovnává geometrický návrh výrobku či sestavy dle jejich přesné specifikace se skutečnými výrobky na výrobní lince. Zjištěné neshody se zobrazuji na mapě a umožňují výrobcům operativně reagovat na výrobní i vývojové vady, za účelem dosažení špičkové kvality.

CM4D vyplňuje mezeru mezi virtuálním světem designu známým pod zkratkou CAD (Computer Aided Design) a skutečným světem výrobního procesu.

Název CM4D je odvozen od zkratky CMM (Coordinate Measuring Machines – souřadnicová měřící zařízení) a 4D (jako čtvrtý rozměr – vynikající kvalita 3D výrobků). Zařízení CMM jsou jedním ze zdrojů dat, které CM4D používá k vytvoření aktuálního geometrického modelu.

CM4D je využíván společností Ford Motor Company jako globální standard pro kontroly náběhu nových výrobků a během jejich životního cyklu. Mezi další zákazníky se řadí: Honda, Chrysler, Caterpillar, Jaguar, Land Rover, Boeing, Lockheed Martin, Bell Helicopter a Spirit Aero systems.

Dokumenty ke stažení

  • Software pro kontrolu kvality ATS CM4D Stáhnout

O firmě ATS aplikované technické systémy

ATS aplikované technické systémy

ATS aplikované technické systémy

ATS nabízí řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci, kvalitu a uživatele informačních technologií po celém světě.

Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Ceská Republika

.P-CTA-1339229366-1339271731