PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ATS International se stává implementačním partnerem společnosti InfinityQS pro systémy Manufacturing Intelligence a Enterprise Quality

  • 30/05/2013, Nový Jičín

  • ATS International B.V. oznamuje dohodu o uzavření strategického spojenectví s firmou InfinityQS International, Inc., která je předním dodavatelem tzv. systémů „Manufacturing Intelligence“ a „Enterprise Quality“.

 

Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

ATS bude zajišťovat mezinárodní prodej, instalace a podporu těchto řešení pod názvem „ProFicient". Díky svým 30 pobočkám v 17 zemích světa se ATS stává globálním partnerem se schopností zavádět a podporovat řešení firmy InfinityQS.

Vzájemná spolupráce umožňuje InfinityQS pokračovat v expanzi i do oblastí a odvětví, ve kterých významně působí ATS. Jedná se zejména o Evropu, Asii a oblasti Pacifiku. Z výrobních odvětví jde zejména o letectví a automobilový průmysl.

Martyn Gill, ředitel strategického rozvoje společnosti ATS International B.V. k tomu poznamenal: „Nezáleží vlastně na tom, jaký typ zboží naši zákazníci vyrábějí. Ať už se jedná o potraviny, automobily nebo letadla, vždy potřebují zabezpečit kvalitu a konzistenci výroby prostřednictvím řešení jako je ProFicient."

Michael Hines, OEM a obchodní ředitel společnosti InfinityQS dodává: „Partnerství s ATS jsme uvítali. ATS se pohybuje v oblasti SPC a managementu kvality dlouhodobě. Navíc působí v oblastech, ve kterých InfinityQS hledá příležitost k dalšímu rozvoji."

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Divadelní 1361/21
741 01  Nový Jičín
Moravskoslezský kraj - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)