AUER Packaging Czech

Naše vysoce kvalitní a robustní přepravní a skladové přepravky jsou navrženy a vyrobeny výhradně v Německu. Zabýváme se prodejem plastových přepravek, boxů, palet, přepravních podvozků atd.

Brno, Jihomoravský, Ceská Republika

O AUER Packaging Czech

V našich moderně vybavených závodech v Amerangu a Hohenpeißenbergu vyrábíme pomocí počítači řízených zařízení náš široký sortiment a jsme schopní rychle realizovat inovativní novinky. Jen tak Vám můžeme poskytnout nejlepší kvalitu, nízké náklady na výrobu a flexibilitu. Při výrobě našich produktů používáme pouze nové materiály 1A. Protože při výrobě nepoužíváme žádný recyklovaný materiál, jsme schopni našim zákazníkům vysokou neměnnou kvalitu materiálů našich produktů. Pro různé požadavky a účely použití používáme vždy správný typ materiálu s ohledem na teplotní stabilitu, nosnost, odolnost vůči nárazům, vhodnost pro čisticí zařízení a jiné. Přepravní nádrže AUER PACKAGING jsou samozřejmě vhodné pro automatickou manipulaci.

Přepravní kontejnery od AUER PACKAGING jsou přizpůsobeny nejmoderněšjí dopravě: při jejich vývoji byly zohledněny národní a mezinárodní normy moderní logistiky. Nabízené rozměry jsou kompatibilní s běžnými velikostmi palet. Naše nádrže jsou extrémně stabilní a robustní - a přitom úžasně lehké! Díky promyšleným detailům a funkčnímu příslušenství splňují požadavky různých odvětví. Získejte AUER kontejnery přímo od výrobce - neuvěřitelně výhodně, bez obchodních přirážek! Individuální přání jako potisk, vlastní design tak můžeme odsouhlasit a realizovat velmi rychle.

Naše výhody oproti konkurenci jsou - rychlé dodávky, nižší cena, servis k prodeji přepravek (potisk, technické úpravy, přizpůsobování výšky dle individuálních požadavků, opravy boxů, ...)

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027