Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Auratech CZ
Auratech CZ

Auratech CZ

Auratech CZ s.r.o.

Vteřinová lepidla, konstrukční lepidla, těsnící hmoty, plastickové ocele, plošná těsnění, technické spreje, utěsňování závitů, upevňovače spojů, corro ochrana a další.

Jičín, Královéhradecký, Ceská Republika

O Auratech CZ

Česká obchodně-výrobní firma zaměřená na prodej široké škály výrobků zejména technických lepidel, vteřinových lepidel, konstrukčních lepidel, těsnicích hmot,  plošných těsnění, technických  sprejů, upevňovačů spojů, utěsňování závitů a dalších výrobků pro oblast průmyslu.

Cílovými zákazníky jsou nadnárodní průmyslové podniky, střední a malé firmy i živnostníci v průmyslové výrobě, autoprůmyslu, kovovýrobě, opravárenství jakož i dalších výrobních a servisních odvětvích.

Většinu výrobků držíme trvale skladem, což zajišťuje stabilitu v dodávkách i cenách a termíny dodání k Vám jsme schopni realizovat i do 24 hodin od objednání.

Certifikáty:

ISO 9001, ISO 14001

.C-CTA-4293488382