Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Top mazací sprej

Produkt firmy Auratech CZ

Syntetický sprej pro permanentní lubrikaci vysoce namáhaných dílů, pro nejobtížnější podmínky.

Vlastnosti:

Je transparentní, neobsahuje silikonové oleje, grafit, MOS 2, PCB, síru, dusitany. Vysoká přilnavostí a odolnost proti vlivu odstředivých sil. Odolává všem účinkům okolního prostředí a jeho vynikající vzlínavost zajišťuje dlouhodobé mazání, zabraňuje zadření a opotřebení i v nesnadno přístupných prostorech. Teplotní odolnost: od -40 °C do +200 °C.

Oblasti použití – dlouhodobé mazání:

  • zatížených čepů a šroubů
  • kloubových závěsů
  • ozubených kol a hnacího kola v soukolí vodících a rotujících částí
  • zařízení pružin
  • všech druhů kloubů, kladek, spojů a spojek řetězů, ocelových lan, táhel za chodu stroje kuličkových a válečkových ložisek

Návod k použití:

Před použitím protřepat. Stříkejte ze vzdálenosti cca 15 cm od předmětů a po nástřiku nechte zaschnout cca 30 sekund. Nanášejte na očištěný povrch.

Artiklové číslo: 9460027

Množství 400 ml

O firmě Auratech CZ

Auratech CZ

Auratech CZ

Vteřinová lepidla, konstrukční lepidla, těsnící hmoty, plastickové ocele, plošná těsnění, technické spreje, utěsňování závitů, upevňovače spojů, corro ochrana a další.

Jičín, Královéhradecký, Ceská Republika

.P-CTA-4293488382-1363689677