Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Zinkový sprej - corro ochrana

Produkt firmy Auratech CZ

Speciálně světlý sprej, přizpůsobený barevně žárovému zinkování.

Vlastnosti:

Zinkový sprej poskytuje rychleschnoucí protikorozní ochranu s dlouhodobou účinností pro všechny kovy. Poskytuje dvojnásobnou časovou ochranu. Jednak obsažený zinek zajistí základnímu materiálu katodickou protikorozní ochranu, a pak chrání odolná vrstva umělé pryskyřice. Zinkový sprej zaručuje odolnost vůči soli, rzi a vodě. Již po krátkém nástřiku se dosahuje ochranná vrstva o síle cca 30 mikronů. Nanesená zinková vrstva je po 30 minutách suchá a po 10−12 h. má konečnou stálost. Tepelná odolnost vůči žáru až do +300 °C.

Oblasti použití:

  • ochrana kovů vystavených korozi
  • při opravě pozinkovaných povrchů
  • nanesení vrstvy po vrtání, řezání a sváření
  • jako vodící mezivrstva při bodovém sváření
  • jako základní ochrana zařízení vystavených účinkům vody a počasí
  • při všech karosářských pracích

Návod k použití:

Před použitím nutno plochy dokonale očistit a odmastit. Protřepat dózu až je kulička spreje dobře slyšet. Na ochranu povrchu výrobku stříkat ze vzdálenosti 25 cm při pokojové teplotě cca +20 °C.

Artiklové číslo: 9459989

Množství 400 ml

O firmě Auratech CZ

Auratech CZ

Auratech CZ

Vteřinová lepidla, konstrukční lepidla, těsnící hmoty, plastickové ocele, plošná těsnění, technické spreje, utěsňování závitů, upevňovače spojů, corro ochrana a další.

Jičín, Královéhradecký, Ceská Republika

.P-CTA-4293488382-1363689677