Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Vážení obchodní přátelé. 

V této době uplynulo již 10 let od založení společnosti CEMark, s.r.o. Těchto celých 10 let jsme se snažili nabídnout našim zákazníkům a obchodním partnerům nejlepší možná řešení a špičkové technologie pro trvalé průmyslové značení. Že se nám tato snaha dařila a daří je vidět na tom, že během těchto 10 let jsme dodali naše řešení více jak 5.500 koncovým zákazníkům ve střední a východní Evropě i za výrazné pomoci našich dceřiných společností v Rusku, Slovinsku, Bulharsku, na Slovensku a na Ukrajině, stejně jako nezávislých distributorů v dalších zemích.

Nyní nastala další fáze vývoje naší společnosti. Společnost CEMark, s.r.o, včetně všech dceřiných společností, se v těchto týdnech stává součástí nadnárodní skupiny, zastřešované společností Automator International srl (Itálie). Společnost Automator International vyvíjí, prodává a podporuje technologie trvalého průmyslového značení již od roku 1948 a v současné době patří mezi největší a nejprogresivnější výrobce těchto technologií na trhu.
Jsem si jist, že tento krok ještě více podpoří naši schopnost zajišťovat pro naše zákazníky ta nejlepší řešení a nejmodernější technologie v oblasti průmyslového popisu. Jak pro náš tým, tak pro naše zákazníky tato změna také znamená, že zázemí a stabilita naší společnosti se dostává na vyšší úroveň, stejně jako možnost čerpat při řešení požadavků našich zákazníků z velmi rozsáhlých znalostí a zkušeností mezinárodního týmu. 

Prvním krokem začleňování naší společnosti do struktur nadnárodní společnosti je změna jména. Proto si vám šem dovolujeme s potěšením oznámit, že s platností od 29.10.2013 se obchodní jméno společnosti mění a nově zní

Automator CEE, s.r.o. 

Od výše uvedeného data prosím na veškeré korespondenci, objednávkách a dalších dokumentech používejte prosím výhradně nové obchodní jméno společnosti. Ostatní údaje (IČO, kontakty a podobně) zůstávají v platnosti viz přiložený výpis z Obchodního rejstříku. Pevně věřím, že tato administrativní změna nezpůsobí žádné problémy na vaší straně.

Jsem si jist, že v blízké budoucnosti se budete moci přesvědčit o tom, že začlenění naší společnosti do nadnárodních struktur výrazně posílí naši schopnost efektivně řešit vaše požadavky na průmyslový popis.

Těším se na další naši spolupráci a jsem s pozdravem. 

Ing. Petr Rokyta
jednatel
Automator CEE, s.r.o.