Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Rycí systém pro značení a gravírování

Rycí systém pro značení a gravírování (ASM6090 / AC500)

Produkt firmy Automator

Rycí systém pro značení a gravírování (ASM6090 / AC500)

Produkt firmy Automator

Obsahuje značicí hlavu s popisovacím polem 60x90 mm, řídicí jednotku AC500, držák hrotu a rycí karbidový hrot.

Podrobné informace

Značicí hlava ASM6090

díky komfortně velkému popisovacímu poli 60 x 90 mm je ideální pro nejrůznější druhy aplikací. Speciálně navržená konstrukce umožňuje použití jako samostatné pracoviště (na stojanu), pro integraci ve výrobní lince nebo jako ruční přenosnou verzi. Předností této značicí hlavy je robustní, odolné provedení a výborné výsledky značení. Těch lze dosáhnout výběrem správného typu hrotu, volbou odpovídajícího režimu značení a nastavením jednotlivých parametrů. Tato značicí hlava se dodává s pohonem hrotu buď pneumatickým nebo elektrickým.

Řízení

Značicí hlava je řízena kontrolerem AC500, který jako první svého druhu na trhu se značicími technologiemi zcela vyniká svojí koncepcí. Nabízí spoustu možností, které usnadní začlenění do výrobního procesu a obsluha ovládá kontroler přímo na 7" barevném dotykovém displeji. Značicí SW je lokalizován do češtiny a umožňuje svým uživatelům velice komfortní ovládání a nastavení mnoha parametrů, které práci ještě víc zefektivní a zpřehlední.

Příslušenství

Značicí hrot je vyroben ze slitiny karbidu a je ovládaný stlačeným vzduchem, což umožňuje precizní umístění jednotlivých bodů. Lze dosáhnout rychlého a přesného značení nebo hlubokého značení při velmi nízké urovni hlučnosti, což je hlavní předností tohoto systému.

Stojan se základnou jsou volitelné v případě samostatného pracoviště. Mikroúderovou hlavu lze instalovat ve výrobě v libovolné pozici.

Univerzální Kontroler AC500

Pro řízení libovolné mikrobodové / rycí hlavy nebo laseru!

Práce s tímto kontrolerem se pro uživatele stává hračkou již po několika minutách obsluhy. Ovládá se pomocí 7" dotykového displeje, takže nepotřebujetejiž žádná externí přídavná zařízení. Velké barevné ikony Vás provedou globálním nastavením nebo na úrovni obsluhy umožní pouze značit připravené projekty.

Lze jej použít pro stolní aplikace a po vyjmutí z vnějšího ochranného krytu jej zabudovat do linky.

Značicí program pro AC500

Byl vytvořen speciálně pro značicí aplikace. Je kombinací moderního přístupu sdlouholetými zkušenostmi uživatelů po celém světě. Kromě standardních funkcí, na které jsou uživatelé zvyklí (značení všech možných grafických prvků a textů, sériovými čísly počínaje a datamatrixovými kódy konče), nabízí díky škále propojení s vnějším okolím také dálkový přístup do kontroleru. Jsme Vám tak pořád nablízku a můžeme okamžitě zareagovat v případě potřeby změny nastavení nebo vyřešení problému v kontroleru. Za neodmyslitelnou součást programu považujeme znázornění značení na 7" barevném displeji, a to i v režimu Zkoušky (Dry run). Nechceme uživatele omezovat maximálním počtem vzorů, které lze v kontroleru uložit, proto je kromě interní paměti (ne RAM!) k dispozici rovněž slot pro USB klíč s daty. Naši obchodní zástupci Vám na požádání kontroler se značicí hlavou předvedou a případně si ovládání sami vyzkoušíte.

Kromě propracované grafiky AC500 nabízí spousty možností, které běžné kontrolery zkrátka postrádají:

  • různé režimy značení (bodový, spojitý, matricový)
  • grafické znázornění značeného projektu, včetně zobrazení simulace i reálného značení, červené zvýraznění chyby v projektu!
  • připojení k: RS232/RS485, Ethernet, I/O, USB, Serial, TCPIP
  • velkokapacitní interní nonvolatilní paměť (v případě výpadku napájení o svá data nepřijdete)
  • dálková diagnostika zařízení skrze připojení k síti
  • plánování údržby a statistiky
  • funkce přetažení objektů (drag drop)
  • značení kódů: Datamatrix, 2D kódy, QR kódy
  • načítání .dxf i .bmp souborů
  • a další

Pomocí tohoto kontroleru lze řídit libovolnou mikrobodovou / rycí hlavu.

Technické specifikace

Hmotnost hlavy 6,0 kg
Velikost značicího pole 60 x 90 mm
Vnější rozměry hlavy 170 x 200 x 194 mm

Dokumenty ke stažení

O firmě Automator

Automator

Automator

Průmyslové značení výrobků a dílů; laserové značení, značení mikrobodem, razicí lisy, tepelné lisy a další technologie; výroba razidel a razníků na zakázku; gravírování, přímé značení do materiálu.

Praha 4-Kunratice, Hlavní město Praha, Ceská Republika

.P-CTA-947645405-1339271721