PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Basecamp Agency

(Tisková produkce reklamy a reklamní předměty z Basecampu)

Děláme reklamu a propagaci jinak. Navrhneme, vyrobíme a dodáme firemní tiskoviny, reklamní předměty a mnohé další pro Vás v originálním a jedinečném provedení a za nejvýhodněších cenových podmínek.Podrobné informace o firmě  Basecamp Agency

Vaše investice do reklamy a propagace musí přinést velký zisk a zvýšit prestiž dobrého jména Vaší firmy, a to je naše práce. Přijedeme k Vám a navrhneme ideální řešení propagace Vaší firmy, organizace. Specializujeme se zejména na originální grafické návrhy, tiskovou produkci, netradiční reklamní a dárkové předměty a jedinečný obalový design s patentovaným systémem otevírání. Pracujeme jen s kvalitními materiály a vytiskneme cokoliv na cokoliv.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Zvoncovitá 1969/11
155 00  Praha 5
Hlavní město Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy Basecamp Agency

Basecamp Agency: Nové USB flash disky - praktické firemní dárečky s potiskem

03/09/2012, Praha - USB flash disky představují reklamní předměty, které jsou výborným nositelem loga Vaší společnosti. Obdarujte své obchodní přátele, zaměstnance a dodavatele firemními dárečky s moderním vzhledem a praktickým využitím.

Basecamp Agency: Reklamní karty namísto žetonů do nákupních vozíků

23/08/2012, Praha - Dlouho jsme si v naší agentuře lámali hlavu nad tím, jak pro reklamní účely využít nákupní vozíky v obchodních řetězcích. Realizovali jsme potisk klasických žetonů do vozíků pro pár větších společností, ale prostě to nebylo ono.

Basecamp Agency: Diáře Arwey 2013 nadčasový design a luxus v jednom

03/08/2012, Praha - Ukažte se na jednání s obchodními partnery se stylovým diářem Arwey v elegantním provedení.

Produkty Basecamp Agency

.C-CTU-2490323662