Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Kreativita - Čistý design - Inovace - Kvalita - Funkčnost, to vše v sobě spojuje značka Arwey s více než třicetiletou tradicí ve 40 zemích světa. Mimořádně pestrá kolekce zahrnuje diáře různých tvarů, barev a povrchů v devíti řadách.

Diáře Arwey v sobě spojují moderní design zaměřený na detail a netradiční funkční prvky. Elegantní linie s tradičními prvky dávají okusit pocit jedinečnosti. Flexibilní pevné desky diářů ohnete a používáte jako psací podložku. Designová řada Agnes nabízí krabičku, do které si své nápady můžete schovat a nechat uležet, než je zase použijete. Součástí diářů a zápisníků jsou informační stránky, kalendáře a spousta dalšího. V kolekci nechybí ani elegantní diáře v decentních barvách či praktické kapesní diáře ideální do kapsy u saka.

Chcete-li svému obchodnímu partnerovi darovat reprezentativní dárek, diáře Arwey jsou vynikající volbou.

Pro firemní zákazníky zajišťuje Basecamp Agency možnost označení diářů firemním logem:

• Pomůžeme s výběrem a dovezeme vzorky na ukázku.
• Navrhneme grafickou podobu potisku.
• Zašleme ke schválení.
• Potiskneme.
• Dovezeme přímo na Váš stůl.

Na diáře provádíme firemní branding základní ražbou, ražbou stříbrnou nebo zlatou fólií, nebo klasickým potiskem.

Stáhněte si kompletní katalog Arwey a vyberte si design, který podpoří prestiž dobrého jména Vaší firmy i Vás samotných!

Roman Pinkava
Basecamp Agency

Více informací o produktu Luxusní diáře - diáře Arwey pro firmy

Ukažte se s moderními diáři a zápisníky Arwey v luxusním provedení s vlastní ražbou či potiskem. Vyrábíme diáře s ražbou.

Na rok 2013 jsme pro Vás a Vaší firmu nachystali opravdovou lahůdku - diáře značky Arwey inspirované současnými trendy - moderní design a zajímavé funkční prvky.

Tyto diáře a záznamníky v sobě skrývají mnoho funkcí, díky kterým Vám a Vašim zaměstnancům neunikde žádná geniální myšlenka. Fexibilní pevné desky ohnete a používáte jako psací podložku. Designová řada diářů Agnes nabízí krabičku, do které si své nápady můžete schovat a nechat uležet, než je zase použijete. Součástí všech diářů a zápisníků jsou informační stránky a spousta dalšího.

Zavolejte nám nebo napište, rádi Vám zašleme detailní prezentaci a naceníme firemní potisk.

Jak Vám pomůžeme při hledání diáře na rok 2013?

  • Pomůžeme s výběrem a dovezeme vzorky na ukázku.
  • Navrhneme grafickou podobu potisku.
  • Zašleme ke schválení.
  • Potiskneme.
  • Dovezeme přímo na Váš stůl.

Na diáře provádíme firemní branding základní ražbou, ražbou stříbrnou nebo zlatou fólií, nebo klasickým potiskem!

Zobrazit produkt: Luxusní diáře - diáře Arwey pro firmy

Dokumenty ke stažení