Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Reklamní dílna Basecampagency vám přináší bohatý výběr reklamních USB flash disků v rozlišných kapacitách. Nabízíme desítky originálních USB flash disků a HITECH předmětů ve více jak 1000 barvách a velikostech flash disku 1 až 32 GB - vše najdete v našem novém katalogu USB disků. Reklamní USB flash disky dodáváme od 50 kusů a od 100 kusů s potiskem USB disku, ražbou či gravírováním. V případě potřeby zajistíme i expres dodávky.

Nechte se inspirovat naší nabídkou reklamních USB flash disků a vyberte si podle vašeho přání a představ.

Pro jakékoliv informace nás kontaktujte. Nabízíme bezplatné poradenství a konzultace při výběru Vašich reklamních předmětů.

Na spolupráci se těší Basecampagency
Váš základní tábor propagace a reklamy

Více informací o produktu USB Flash disky - firemní dárky - Hitech reklamní předměty s potiskem

Jsme tým profesionálů na Hitech reklamní předměty se zaměřením na reklamní USB flash disky s potiskem pro firmy.

Vyberte si z naší široké nabídky a darujte svým obchodním partnerům, zaměstnancům a dodavatelům praktické a moderní reklamní předměty, které mají praktické využití a moderní design. Od nás získáte praktické reklamní předměty, které budou určitým způsobem reprezentovat vaši společnost.

USB flash disky mohou představovat ideální reklamní předměty, které můžou být výborným nositelem loga vaší společnosti a zároveň které umožňují také jejich praktické využití.

USB flash disky jsou v poslední době velmi žádaným reklamním předmětem. Je tomu díky jejich vysoké užitné hodnotě a také díky ideálnímu spojení reklamy s vysokou mírou praktičnosti.

Basecamp Agency vám přináší bohatý výběr reklamních USB flash disků v rozlišných kapacitách. Nabízíme desítky originálních USB flash disků a HITECH předmětů ve více jak 1000 barvách a velikostech flash disku 1 až 32 GB - vše najdete v našem novém katalogu USB disků.

Pro jakékoliv informace nás kontaktujte. Nabízíme bezplatné poradenství a konzultace při výběru Vašich reklamních předmětů. Reklamní USB flash disky dodáváme od 50 kusů a od 100 kusů s potiskem USB disku,ražbou či gravírováním. V případě potřeby zajistíme i expres dodávky.

Na spolupráci se těší Basecampagency, Váš základní tábor propagace a reklamy.

Obchodní podmínky

Full servis - návrhy, výroba, dodání v krátkém čase

Zobrazit produkt: USB Flash disky - firemní dárky - Hitech reklamní předměty s potiskem