Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Z pohledu reklamy a propagace je reklamní voda vlastní značky dokonalou vizitkou na významné firemní akci, veletrhu nebo firemním školení a oslavách. Reklamní voda přináší klientům a návštěvníkům pořádaných akcí osvěžení, a takový reklamní předmět určitě ocení mnoho z nich.

Plastové a skleněné láhve reklamní vody nabízí moderní a neotřelý design, díky kterému jsou odlišné od balených vod výrobců klasických lahví z prodejen a obchodů. Etikety jsou vyráběny z pevné samolepicí fólie a je téměř nemožné je z láhve strhnout. Povrch fólie je vysoce lesklý a odolný oděru. Celá etiketa je reklamní plochou. Etiketu je tedy možné využít jak pro propagaci jedné firmy, tak i například sponzorů a partnerů. Firma Basecamp Agency dodává vody vlastní značky v láhvích o objemu 0,5l a 1,5l a skleněných láhvích 0,7l s možností výběru ze čtyř barevných variant uzávěrů.

Je obecně známo, že u spotřebního zboží, zejména pak potravin a nápojů, je na prvním místě jejich kvalita a naprostá zdravotní nezávadnost. Je proto chvályhodné, že Basecamp Agency přišla s vysoce kvalitní pramenitou vodou, čerpanou z podzemního jezera v ČR s nízkým obsahem sodíku a optimální celkovou mineralizací. Voda složením a chutí připomíná vodu EVIAN. Je deklarovaná jako voda kojenecká, nezatěžující organismus, ideální pro sodíkovou dietu a je neustále pod dohledem akreditované laboratoře.
Správně navržená etiketa v kombinaci s moderním designem lahví je velmi účinnou a levnou reklamou na společenské akci jakéhokoliv zaměření.

Roman Pinkava

Více informací o produktu Reklamní voda vlastní značky

Propagujte Vaší firmu, organizaci originálním způsobem a to pomocí reklamní vody s vlastní etiketou.

Propagujte svou společnost originální cestou

Nevíte si rady, jak udělat zajímavou reklamní kampaň na významné události nebo akci? Nechte si od nás vyrobit reklamní láhve kvalitní pramenité vody s vlastní etiketou. S touto novinkou přicházíme v oblasti reklamy a propagace v tomto roce, buďte proto mezi prvními, kdo zaujme netradičním způsobem.

Pro reklamní účely máme pro Vás vysoce kvalitní pramenitou vodu, čerpanou z podzemního jezera v ČR s nízkým obsahem sodíku a optimální celkovou mineralizací. Složením a chutí připomíná vodu EVIAN.

Reklamní voda se stane Vaší úžasnou vizitkou na významné firemní akci, veletrhu nebo firemním školení. Pomocí reklamní vody je možné propagovat například nejrůznější eventy, oslavy, koncertní akce, sportovní události a mnohé další. Nabízíte Vašim klientům a návštěvníkům občerstvení? Nabídněte jim kvalitní vodu vlastní značky. V případě reklamní vody se nemusíte se obávat velkých investic. Nabízíme velmi příznivé ceny a množstevní slevy. Vodu s vlastní etiketou můžete mít od 11,- Kč/ks.

Proč zrovna reklamní vodu?
S vlastní balenou vodou zaujmete každého.
Trh je plný okoukaných reklamních předmětů jako jsou propisky, klíčenky, míčky, letáčky a další. Vodu s Vaší etiketou uvítá pro osvěžení úplně každý a dobře navržená etiketa nenechá nikoho bez povšimnutí.
Plastové a skleněné láhve mají vlastní neotřelý design, díky kterému jsou odlišné od balených vod od výrobců klasických lahví z prodejen a obchodů. Uzávěry lahví nabízíme v pěti barevných provedeních.
Etikety jsou vyráběny z pevné samolepicí fólie a je téměř nemožné je z láhve strhnout. Povrch fólie je vysoce lesklý a odolný oděru.
Celá etiketa je Vaše reklamní plocha. Etiketu můžete využít jak pro propagaci pouze Vaší firmy, společnosti, tak i Vašich sponzorů a partnerů. Máte tak možnost reklamy za pár korun.
Reklamní voda je deklarována jako voda kojenecká a je neustále pod dohledem akreditované laboratoře. Vodu tak můžete nejen nabízet jako dárkový předmět, ale můžete jí i prodávat. To Vám pokryje celé náklady do této formy propagace a reklamy.

Reklamní voda bude pro Vás úžasnou vizitkou v průběhu účasti na veletrhu nebo jakékoliv akci a přinese osvěžení Vašim klientům a návštěvníkům.

Rádi děláme reklamní servis tak, že se o nic nemusíte starat. Proto Vám zajistíme nejlevnější dopravu a také můžeme pomoci s grafickým návrhem etikety.

Zobrazit produkt: Reklamní voda vlastní značky

Dokumenty ke stažení