Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Komunikační plocha žetonů byla velmi malá a navíc nebyla v průběhu nákupu vůbec na očích. Zlom přišel až s nápadem, použít naprosto odlišný materiál a tvar, který bude namísto žetonů a mincí také fungovat a vyřeší problémy s absencí reklamní plochy. Vznikly tak reklamní žetony ve tvaru kreditní karty, které lze považovat za dokonalé reklamní a dárkové předměty v rámci masové Sales Promotion.

Jednoduchá, ale zato účinná propagace v obchodních řetězcích

Karty do vozíků mají z pohledu reklamy mnoho skvělých vlastností. Nejzajímavější na nich je, že budí v obchodních centrech a prodejnách velkou pozornost u kolemjdoucích. Celá karta je nepřehlédnutelná reklamní plocha. PVC materiál umožňuje výrobu jakéhokoliv tvaru a lze vytisknout v jednom nákladu až 25 různých motivů, tzn. mohu tedy propagovat až 25 různých produktů nebo služeb firmy. Karty mají praktický malý výsek sloužící jako držáček na seznam nákupu a v neposlední řadě je jejich životnost srovnatelná s klasickými kreditními kartami.

Masově zaměřená reklama pomocí těchto kartiček samozřejmě není vhodná pro každého, ale lze si představit jejich bezvadné využití u středních a větších firem a zájmových organizací.

Napadne Vás chytřejší způsob reklamy a propagace za pár korun?
 

Více informací o produktu Reklamní žetony do nákupních vozíků

Jednoduché a přitom geniální řešení propagace. Karty se s úspěchem používají na britském reklamním trhu a nyní také i u nás.

Jako jediní nabízíme u nás tuto novinku v oblasti drobných reklamních předmětů s velkou propagační plochou a praktickým užitkem. Jde o reklamní karty do nákupních vozíků, které nahrazují tradiční mince a žetony. Reklamní žetony jsou vyráběny v ČR z 0,5mm silného PVC, jsou ve tvaru kreditní karty a fungují do všech nákupních vozíků.

Naleznete chytřejší způsob reklamy a propagace za pár korun? Podívejte se, co vše reklamní karty umí:

  • Oboustranný CMYK potisk karet Vám zajistí skvělou propagaci a reklamu. Reklamní karty budí v průběhu nákupů v obchodních centrech a prodejnách velkou pozornost u kolemjdoucích. Jsou nepřehlédnutelné.
  • Karty mají praktický malý výsek sloužící jako držáček na seznam nákupu. Na tiskový arch se vejde 25 karet. Vytiskneme Vám tedy 25 motivů v jednom nákladu.
  • Použitý materiál PVC umožňuje vyrobit jakékoliv tvary a kombinace. Nemusí tedy zůstat jen u tvaru kreditní karty.
  • Karty nemusí sloužit jen jako žetony do vozíků. Navrhněte si a používejte je i jako Vaše vlastní originální vizitky.
  • Žetony mají dlouhou životnost. Nejde o krátkodobou reklamu.

Reklamní žetony jsou s úspěchem využívány jako drobné reklamní předměty na britském trhu od roku 2011. Od roku 2012 je zajištěna jejich výroba i u nás. Máte li zájem o zaslání vzorku, kalkulace anebo jiné dotazy, kontaktujte nás prosím.

Zobrazit produkt: Reklamní žetony do nákupních vozíků