Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Tašky na víno - reklamní tašky - Tipy na vánoční dárky

Tašky na víno - reklamní tašky - Tipy na vánoční dárky (Tašky s potiskem Reklamní tašky)

Produkt firmy Basecamp Agency

Tašky na víno - reklamní tašky - Tipy na vánoční dárky (Tašky s potiskem Reklamní tašky)

Produkt firmy Basecamp Agency

Hledáte Atraktivní Reklamní Tašky? Pokud jste došli až sem, pak pravděpodobně potřebujete papírové tašky :)

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout tašky s potiskem v různých provedeních včetně papírových tašek a obalů na víno.

Zakázková výroba luxusních papírových tašek s bavlněnými uchy

Luxusní papírové tašky s textilními uchy vyrábíme na zakázku od 500 ks. V nabídce máme více jak 50 rozměrů (seznam viz níže). Pokud si nevyberete, umíme samozřejmě i tašku podle požadavku. Tašky se vyrábějí z křídového nebo ofsetového papíru odpovídající gramáže, případně ze speciálních papírů. Tato technologie (tisk ofsetem) umožňuje potisknout papírovou tašku ze všech stran včetně boků a dna. Knihaří se ručně. Cena se odvíjí od nákladu, barevnosti, povrchové úpravy (lesklé nebo matné lamino, případně lak) a velikosti tašky. Pro menší množství doporučujeme dotisk sítotiskem na již hotové papírové tašky z našich skladových zásob.

Strojní papírové tašky s plochými papírovými uchy

Své tradiční místo v nabídce mají strojní papírové tašky s plochými papírovými uchy v hnědé a bílé barvě. Jsou oblíbené z mnoha důvodů, z nichž cenová dostupnost, ekologický vzhled a nosnost patří k těm nejzákladnějším. V letošním roce rozšiřujeme nabídku o strojní papírové tašky v modré a červené barvě ve dvou velikostech.

Luxusní tašky

Pokud potřebujete luxusní papírové tašky v menším nákladu, můžeme Vám nabídnout bianco tašky ve standardním provedení s lesklým laminem v barvě bílé, červené a modré. Vyrábíme je ve velikostech uvedených v tabulce. Barva šňůrky se dá přizpůsobit Vašim požadavkům.

Zakázková výroba strojních papírových tašek

Tato technologie (vícebarevný flexotiskový tisk) umožňuje potisknout papírovou tašku ze všech stran včetně boků a dna. Vyrábí se přímo ve stroji z různých druhů papíru - bělený nebo hnědý sufátový papír, rýhovaný nebo hladký, eventuálně lesklý v gramážích od 70-120 g/m2 dle velikosti tašky. Minimální náklad je 5000 ks.

Cena se odvíjí od nákladu, barevnosti, velikosti a druhu tašky.


O firmě Basecamp Agency

Basecamp Agency

Děláme reklamu a propagaci jinak. Navrhneme, vyrobíme a dodáme firemní tiskoviny, reklamní předměty a mnohé další pro Vás v originálním a jedinečném provedení a za nejvýhodněších cenových podmínek.

Praha 5, Hlavní město Praha, Ceská Republika

Doporucené firmy Reklamní předměty

.P-CTU-2490323662-2447984617