PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Basecamp Agency přichází s reklamou, která hasí žízeň

  • 01/08/2012, Praha

  • Udělat zajímavou reklamní kampaň s podporou firemního brandu na významné události nebo akci nebývá vždy snadné. Reklamní a produkční agentura Basecamp Agency přišla s originální novinkou, a to s láhvemi pramenité vody vlastní značky.

 

Z pohledu reklamy a propagace je reklamní voda vlastní značky dokonalou vizitkou na významné firemní akci, veletrhu nebo firemním školení a oslavách. Reklamní voda přináší klientům a návštěvníkům pořádaných akcí osvěžení, a takový reklamní předmět určitě ocení mnoho z nich.

Plastové a skleněné láhve reklamní vody nabízí moderní a neotřelý design, díky kterému jsou odlišné od balených vod výrobců klasických lahví z prodejen a obchodů. Etikety jsou vyráběny z pevné samolepicí fólie a je téměř nemožné je z láhve strhnout. Povrch fólie je vysoce lesklý a odolný oděru. Celá etiketa je reklamní plochou. Etiketu je tedy možné využít jak pro propagaci jedné firmy, tak i například sponzorů a partnerů. Firma Basecamp Agency dodává vody vlastní značky v láhvích o objemu 0,5l a 1,5l a skleněných láhvích 0,7l s možností výběru ze čtyř barevných variant uzávěrů.

Je obecně známo, že u spotřebního zboží, zejména pak potravin a nápojů, je na prvním místě jejich kvalita a naprostá zdravotní nezávadnost. Je proto chvályhodné, že Basecamp Agency přišla s vysoce kvalitní pramenitou vodou, čerpanou z podzemního jezera v ČR s nízkým obsahem sodíku a optimální celkovou mineralizací. Voda složením a chutí připomíná vodu EVIAN. Je deklarovaná jako voda kojenecká, nezatěžující organismus, ideální pro sodíkovou dietu a je neustále pod dohledem akreditované laboratoře.
Správně navržená etiketa v kombinaci s moderním designem lahví je velmi účinnou a levnou reklamou na společenské akci jakéhokoliv zaměření.

Roman Pinkava

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Zvoncovitá 1969/11
155 00  Praha 5
Hlavní město Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)