PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Basecamp Agency: Reklamní karty namísto žetonů do nákupních vozíků

  • 23/08/2012, Praha

  • Dlouho jsme si v naší agentuře lámali hlavu nad tím, jak pro reklamní účely využít nákupní vozíky v obchodních řetězcích. Realizovali jsme potisk klasických žetonů do vozíků pro pár větších společností, ale prostě to nebylo ono.

 

Komunikační plocha žetonů byla velmi malá a navíc nebyla v průběhu nákupu vůbec na očích. Zlom přišel až s nápadem, použít naprosto odlišný materiál a tvar, který bude namísto žetonů a mincí také fungovat a vyřeší problémy s absencí reklamní plochy. Vznikly tak reklamní žetony ve tvaru kreditní karty, které lze považovat za dokonalé reklamní a dárkové předměty v rámci masové Sales Promotion.

Jednoduchá, ale zato účinná propagace v obchodních řetězcích

Karty do vozíků mají z pohledu reklamy mnoho skvělých vlastností. Nejzajímavější na nich je, že budí v obchodních centrech a prodejnách velkou pozornost u kolemjdoucích. Celá karta je nepřehlédnutelná reklamní plocha. PVC materiál umožňuje výrobu jakéhokoliv tvaru a lze vytisknout v jednom nákladu až 25 různých motivů, tzn. mohu tedy propagovat až 25 různých produktů nebo služeb firmy. Karty mají praktický malý výsek sloužící jako držáček na seznam nákupu a v neposlední řadě je jejich životnost srovnatelná s klasickými kreditními kartami.

Masově zaměřená reklama pomocí těchto kartiček samozřejmě není vhodná pro každého, ale lze si představit jejich bezvadné využití u středních a větších firem a zájmových organizací.

Napadne Vás chytřejší způsob reklamy a propagace za pár korun?
 

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Zvoncovitá 1969/11
155 00  Praha 5
Hlavní město Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)