PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Belet

(Belet a.s.)
Váš partner v dodávkách manipulační a transportní techniky a výrobních kooperací strojírenských výrobků.


Podrobné informace o firmě  Belet

Belet a.s. Vejprty je tradičním a dlouholetým výrobcem manipulační a transportní techniky, svařovaných a strojně obráběných výrobků a speciálních konstrukcí pro manipulační techniku. Výrobní produkce je zaměřena na vlastní sériově vyráběný sortiment manipulační a transportní techniky, zakázkové a speciální výrobky včetně případných subdodávek částí a sestav dle vlastní nebo zadané technické dokumentace, podle přání a požadavků zákazníka.

V široké nabídce výrobků i výsledné kvalitě se odrážejí dlouholeté zkušenosti a odborné profesní znalosti pracovníků, které jsou podpořeny a garantovány certifikovaným systémem jakosti dle ISO 9001.

I přes vlastní naplnění standardního výrobního programu nabízíme výrobní kapacity v oborech: konstrukční zpracování návrhů a zadání, strojní obrábění materiálů, svařování ocelových sestav, konstrukcí a finálních výrobků v ochranné atmosféře, povrchové úpravy lakováním, sestavení a finální montáž výrobků.

Dlouholetými obchodními partnery naší společnosti jsou nejen odběratelé z tuzemska, ale z větší části významní zahraniční výrobci a odběratelé z východní i západní Evropy a dalších zemí včetně Spojených států.

Certifikáty kvality ISO 9001
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Dělnická 4
431 91  Vejprty
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Belet

.C-CTU-947644102