Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Belet

Váš partner v dodávkách manipulační a transportní techniky a výrobních kooperací strojírenských výrobků.

Vejprty, Ceská Republika

O Belet

Belet a.s. Vejprty je tradičním a dlouholetým výrobcem manipulační a transportní techniky, svařovaných a strojně obráběných výrobků a speciálních konstrukcí pro manipulační techniku. Výrobní produkce je zaměřena na vlastní sériově vyráběný sortiment manipulační a transportní techniky, zakázkové a speciální výrobky včetně případných subdodávek částí a sestav dle vlastní nebo zadané technické dokumentace, podle přání a požadavků zákazníka.

V široké nabídce výrobků i výsledné kvalitě se odrážejí dlouholeté zkušenosti a odborné profesní znalosti pracovníků, které jsou podpořeny a garantovány certifikovaným systémem jakosti dle ISO 9001.

I přes vlastní naplnění standardního výrobního programu nabízíme výrobní kapacity v oborech: konstrukční zpracování návrhů a zadání, strojní obrábění materiálů, svařování ocelových sestav, konstrukcí a finálních výrobků v ochranné atmosféře, povrchové úpravy lakováním, sestavení a finální montáž výrobků.

Dlouholetými obchodními partnery naší společnosti jsou nejen odběratelé z tuzemska, ale z větší části významní zahraniční výrobci a odběratelé z východní i západní Evropy a dalších zemí včetně Spojených států.

Certifikáty:

ISO 9001

.C_PDT_CAT-CTU-947644102-947644133