PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Čelní akumulátorový vysokozdvižný vozík - tříkolový

  • Maximální pohodlí a bezpečnost řidiče, snadné ovládání a přístup k jednotlivým ovládacím prvkům.

Podrobné informace o produktu Čelní akumulátorový vysokozdvižný vozík - tříkolový

Výše uvedený typ vozíku, patří mezi čelní vys. vozíky Belet se jmenovitými nosnostmi od 1500 do 2500kg a zdvihací výškou v rozsahu od 3000 mm do 6000 mm realizovanou zdvihacím zařízením STANDARD, DUPLEX nebo TRIPLEX.

Jejich design je zejména navržen pro maximální pohodlí a bezpečnost řidiče se snadným ovládáním a přístupem k jednotlivým prvkům. Stejně tak je pečlivě a funkčně řešen přístup k agregátům a jednotlivým částem vozíku. Vozíky se dají individuálně dodat podle konkrétních přání zákazníka a měly by rozměrově i funkčně tvořit komplexní celek s regálovým systémem , manipulovanou paletou i rozměry uliček a celého skladu .

Řidič má snadný přístup do vozíku s plně nastavitelným sedadlem a opěrkou pro ruku. Ovládací páky vozíku jsou přehledně uspořádány s jasným označením funkcí. V zorném poli řidiče je i diagnostický displej. Na přání je možné vozík vybavit mnoha doplňky a vybavením, dle konkrétních přání zákazníka.

Řízení vozíku je řešeno pomocí servořízení. Díky tomu je možné otáčet řídícími koly i na místě bez nutnosti vynaložení velkého úsilí. Akumulátorové vozíky jsou standardně vybaveny funkcí zpětného dobíjení (rekuperace) pro maximální využití energie akumulátoru.

Nastavení vozíku lze dle potřeby zákazníka kdykoliv změnit jednoduchým zásahem servisního technika, který přeprogramuje řídící mikroprocesor, a tím modifikuje tažnou sílu, zrychlení, brzdy, hydrostatické řízení, pohyb vidlic a další funkce vozíku.

 

Nosnost: 1500 kg

.P-CTU-947644102