PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Berardi Bullonerie

(Berardi Bullonerie S.r.l.)

Již po 4 generace je Berardi Bullonerie uznávaným dodavatelem šroubů a matic, které jsou charakteristické svou vysokou kvalitou.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  Berardi Bullonerie

Činnost této firmy byla zahájena v roce 1919 v malém obchodu, který se nacházel na Piazza Maggiore v Boloni.

V roce 1960 se tento obchod stává dodavatelskou společností a přesunuje veškerou svou činnost do velkého skladu.

V roce 1984 se firma stěhuje do skladu o rozloze 4.500 m² a její sklad obsahuje přibližně 15 000 položek. Právě v tomto roce zažila firma Berardi takový růst, že se stala největším italským dodavatelem šroubů a matic.

V roce 2003 se Berardi Bullonerie stěhuje do současného sídla firmy v Castel Guelfu, kde disponuje poloautomatickým skladem s 35.000 položkami (celkem 70.000 registrovaných) a počítá s více než 400.000 vyexpedovanými zásilkami za rok.

Berardi Bullonerie je jednou z prvních firem v sektoru, které obdržely v roce 1995 certifikát ISO9002. V květnu roku 2002 optimalizuje svůj systém kvality, aby tak získal certifikaci UNI EN ISO 9001:2000 (VISION).

Díky širokému sortimentu výrobků, přesnosti a schopnosti včas reagovat na požadavky zákazníků, se firma stala distributorem svých výrobků po celém území Itálie pro klienty z různých průmyslových sektorů. Hlavním konceptem naší aktivity je co nejefektivněji a v co nejkratším čase dodat potřebný materiál našim zákazníkům.

Moderní uspořádání skladu, speciální software pro řízení na základě radiofrekvenční identifikace, dopravní síť a tým profesionálů, kteří se starají o své zákazníky - Berardi Bullonerie je spolehlivý a kvalitní partner.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Via della Concia, 10 Zona Industriale - Poggio Piccolo
40023  Castel Guelfo
Bologna - ITÁLIE
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty Berardi Bullonerie

.C-CTA-4293488382