Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

BS team

Naše společnost ze zabývá pronájmem nově zrekonstruovaných výrobních skladovacích prostor nedaleko Prahy. Hlavním zájmem je vnášet život do bývalého cukrovaru a snažit se jej pronajmout jako sklady.

Hospozín, Středočeský, Ceská Republika

O BS team

Společnost BS team s. r. o. vznikla za účelem rekonstrukce skladového areálu bývalého cukrovaru nedaleko Prahy poblíž Slaného. Obci Hospozín dominuje komín, na kterém v současnosti působí mobilní operátoři a lokální distributor internetu. Firmy, které zde působí nebo působily, se zabývaly výrobou cukru, potrubí, peletek, lakováním, kovovýrobou, truhlárnou a skladováním osiva.

Firma se postupnou rekonstrukcí snaží získat nové zájemce z řad malých a středních podnikatelů do těchto skladů. Sklady jsou dnes již v relativně dobrém stavu. Kompletní rekonstrukcí střech jsme docílili základního požadavku nájemců. V současnosti se zabýváme aktivním vyhledáváním zájemců a neobvykle levné a přitom kvalitní skladovací prostory.

V poslední době se nám uvolnily haly v přízemí s pojezdovými jeřáby s nosností až 16 tun. Haly v patře pronajímáme za cenu od 15kč/m2/měsíc. Případné zájemce rádi přivítáme v našich skladovacích a výrobních prostorách anebo na webové adrese.

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484