BS team

Naše společnost ze zabývá pronájmem nově zrekonstruovaných výrobních skladovacích prostor nedaleko Prahy. Hlavním zájmem je vnášet život do bývalého cukrovaru a snažit se jej pronajmout jako sklady.

Hospozín, Středočeský, Ceská Republika

O BS team

Společnost BS team s. r. o. vznikla za účelem rekonstrukce skladového areálu bývalého cukrovaru nedaleko Prahy poblíž Slaného. Obci Hospozín dominuje komín, na kterém v současnosti působí mobilní operátoři a lokální distributor internetu. Firmy, které zde působí nebo působily, se zabývaly výrobou cukru, potrubí, peletek, lakováním, kovovýrobou, truhlárnou a skladováním osiva.

Firma se postupnou rekonstrukcí snaží získat nové zájemce z řad malých a středních podnikatelů do těchto skladů. Sklady jsou dnes již v relativně dobrém stavu. Kompletní rekonstrukcí střech jsme docílili základního požadavku nájemců. V současnosti se zabýváme aktivním vyhledáváním zájemců a neobvykle levné a přitom kvalitní skladovací prostory.

V poslední době se nám uvolnily haly v přízemí s pojezdovými jeřáby s nosností až 16 tun. Haly v patře pronajímáme za cenu od 15kč/m2/měsíc. Případné zájemce rádi přivítáme v našich skladovacích a výrobních prostorách anebo na webové adrese.

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484