null
null

BT Logistic

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava. Nabízíme komplexní služby v oblastech spedice, nákladní autodopravy, logistiky, skladování a vytěžování tuzemských dopravců.

Sezimovo Ústí II, Ceská Republika

O BT Logistic

Naše firma vznikla ve 21. století a je tímto povinována být moderní, dynamickou firmou používající nejnovější prvky logistiky. Zároveň využíváme zkušeností, které jsme načerpali od roku 1990.

Vytkli jsme si za cíl nabídnout českým a slovenským exportérům a importérům i zahraničním firmám zejména individuální přístup ke každému z nich, snahu vyhovět ve všech jeho požadavcích a poskytovat v každém ohledu nadstandardní servis.

Ve spediční činnosti se jedná o přezkoumání všech dostupných možností optimalizace dopravní cesty i dopravního prostředku tak, aby s ohledem na zákazníkovy priority byla přeprava provedena co nejrychleji, nejkvalitněji a s co nejmenšími finančními náklady. Nejedná se jen o zabezpečení přepravy zboží z jednoho místa na druhé jedním druhem dopravy, ale o možnost nabídky kombinace přepravy s využitím více dopravních oborů služeb včetně skladování, balení, celního odbavení apod., vše se zásadou "just in time".

K zajištění přeprav celovozových i částečných zásilek používáme dopravní prostředky nejspolehlivějších tuzemských a zahraničních dopravních firem. Disponujeme tak všemi druhy vozidel a jsme schopni zabezpečit přepravy ve všech relacích, množství a termínech dle požadavků zákazníka.

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484
null