PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

BW-Topas

(Bratři Wilhelmové - Topas, spol. s r.o.)

Výroba a dodávky: drátěné pásy / drátěný pás, drátěné dopravní pásy, drátěné dopravníkové pásy, žáruvzdorné dopravní pásy, dopravníkové pásy, drátěné pletivo. Servis dopravníků.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  BW-Topas

Bratři Wilhelmové - Topas, spol. s r.o., se sídlem v České republice, se zabývá již více než 100 let výrobou drátěných dopravních pásů a nadále s úspěchem uspokojuje přání svých zákazníků po celém světě tím, že poskytuje spolehlivé produkty té nejvyšší kvality.

Společnost Bratří Wilhelmové - Topas, spol. s r.o. (zkráceně BW-Topas) se zabývá konstrukcí, výrobou, prodejem, montáží a servisem drátěných  dopravních pásů.

Prostředí, ve kterém drátěné dopravní pásy pracují, může být suché, vlhké nebo i kapalné, chemicky neutrální, zásadité, či kyselé, nebo s extrémními teplotami - od -50° do 1200°C. Pásy vyrábíme z nízkouhlíkových, uhlíkových, korozivzdorných a žáruvzdorných drátů. Pásy jsou nabízeny i s povrchovou úpravou Zn, Cu, PTFE nebo PVC.

Drátěné dopravní pásy, jako součást dopravního nebo technologického zařízení, slouží k mechanizaci přepravy nebo manipulaci předmětů, rozmanitých svým charakterem (druh, velikost, tvar, hmotnost), a to ve všech odvětvích průmyslu. Zejména v provozech, kde dopravní pásy z jiných materiálů (pryž, plast, textil) jsou vzhledem k provozním podmínkám nepoužitelné.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Mlýnská 14
79601  Prostějov
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty BW-Topas

.C-CTA-947644175