Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

BW-Topas
BW-Topas

BW-Topas

Bratři Wilhelmové - Topas, spol. s r.o.

Výroba a dodávky: drátěné pásy / drátěný pás, drátěné dopravní pásy, drátěné dopravníkové pásy, žáruvzdorné dopravní pásy, dopravníkové pásy, drátěné pletivo. Servis dopravníků.

Prostějov, Ceská Republika

O BW-Topas

Bratři Wilhelmové - Topas, spol. s r.o., se sídlem v České republice, se zabývá již více než 100 let výrobou drátěných dopravních pásů a nadále s úspěchem uspokojuje přání svých zákazníků po celém světě tím, že poskytuje spolehlivé produkty té nejvyšší kvality.

Společnost Bratří Wilhelmové - Topas, spol. s r.o. (zkráceně BW-Topas) se zabývá konstrukcí, výrobou, prodejem, montáží a servisem drátěných  dopravních pásů.

Prostředí, ve kterém drátěné dopravní pásy pracují, může být suché, vlhké nebo i kapalné, chemicky neutrální, zásadité, či kyselé, nebo s extrémními teplotami - od -50° do 1200°C. Pásy vyrábíme z nízkouhlíkových, uhlíkových, korozivzdorných a žáruvzdorných drátů. Pásy jsou nabízeny i s povrchovou úpravou Zn, Cu, PTFE nebo PVC.

Drátěné dopravní pásy, jako součást dopravního nebo technologického zařízení, slouží k mechanizaci přepravy nebo manipulaci předmětů, rozmanitých svým charakterem (druh, velikost, tvar, hmotnost), a to ve všech odvětvích průmyslu. Zejména v provozech, kde dopravní pásy z jiných materiálů (pryž, plast, textil) jsou vzhledem k provozním podmínkám nepoužitelné.

Dokumenty ke stažení

.C_PDT_CAT-CTA-947644175-947644223