Cabka

Vyrábíme širokou škálu víceúčelových plastových palet typu CPP: lehké palety na jedno použití, robustní palety pro znovuvyužití, palety s antistatickou úpravou a mnoho dalších variant.

Berlin, Berlin, Nemecko

O Cabka

Lehké palety na jedno použití, robustní palety pro znovuvyužití, palety s antistatickou úpravou a mnoho dalších: CABKA nabízí víceúčelové CPP palety v široké škále velikostí a nosností. Firmy z nejrůznějších průmyslových sektorů denně využívají plastové palety typu CPP při svých logistických procesech, přepravě a skladování a přesvědčují se o tom, že se na naše produkty vyplatí spolehnout.

CABKA nabízí své produkty ve více než 40 zemích světa. Díky našim obchodním partnerům a mezinárodním výrobním centrům jsme spolehlivým partnerem pro celosvětovou přepravu zboží našich klientů.

V čem se CABKA liší?

Už 30 let se zaměřujeme na výrobu plastových produktů z recyklovaného materiálu. Ochrana přírodního prostředí a jejích zdrojů hraje již od počátku důležitou úlohu v naší firemní politice.

Naše víceúčelové CPP plastové palety a další umělohmotné produkty byly vyvinuty na základě specifických požadavků našich klientů. Obdržíte produkt, který splní veškeré Vaše potřeby a který nestojí víc, než je zapotřebí. V případě, že si to aplikace vyžádá kvůli speciálním okolnostem, dokážeme vyrobit i plastové palety z nových materiálů. Nicméně náš recyklovaný materiál představuje ekonomickou a zároveň ekologickou alternativu.

Naše úzká spolupráce s klienty a obchodními partnery, vlastnosti používaného materiálu a výsledných produktů spolu se zkušenostmi našich pracovníků představují rozhodující faktory pro kvalitu CABKA.

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027