PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Česko-saské přístavy

(Česko-saské přístavy s.r.o.)
Přístavy na Labi jsou logistická centra spojující silniční, železniční a vodní dopravu.


Podrobné informace o firmě  Česko-saské přístavy

Společnost Sächsische Binnenhäfen Oberelbe GmbH (SBO) je multimodálně orientovaná společnost zajišťující překlad a manipulaci se zbožím podporující rozmanitou nabídku služeb v přístavech Drážďany, Riesa a Torgau. Realizací rozsáhlého programu na rozvoj přístavů v tĕchto městech, stejnĕ jako i spolupráce na koncepcích center nákladní dopravy v evropských říčních přístavech, je SBO kompetentním partnerem pro překlad a přepravu zboží.

1. října 2002 založila společnost SBO dceřinnou firmu Česko-saské přístavy, s.r.o. (ČSP), která provozuje dva české přístavy na Labi Děčín a Lovosice. Přístav Rosslau (IHR - Industriehafen Rosslau GmbH) byl připojen do skupiny podniků v říjnu 2004.

Saské a české říční přístavy nabízí ve svých zařízeních pro spediční a logistické společnosti optimální podmínky, které jsou v rámci investičních a sanačních opatření dále rozšiřovány. V současné dobĕ je v šesti přístavech činných cca. 70 podniků, jež společnĕ nabízí rozsáhlé spektrum služeb. Objem překládky činil v roce 2006 celkem 2,45 milionů tun.

Vedle klasického překladu hromadného zboží nabízí ČSP, SBO a IHR svým zákazníkům také kompletní logistické služby při přepravě kontejnerů a kusových zásilek rovněž i provádění přeprav těžkých a nadrozměrných kusů.

Ve všech přístavech jsou k dispozici výkonná překladní zařízení pro kontejnery, kusové zboží, hromadné zboží, těžké a nadrozměrné zboží. Modernizovaná přístavní zařízení umožňují bezproblémové překlady těžkého a nadrozměrného zboží za pomoci mobilní jeřábové techniky.

Přístavy na Labi jsou logistická centra spojující silniční, železniční a vodní dopravu. Jsme připraveni zpracovat kompletní logistická řešení v kombinaci uvedených oborů včetně námořní dopravy.

Na Labi se dopravní kolony netvoří!
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Loubská 704/9
40501  Děčín 1
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Česko-saské přístavy

.C-CTU-947645484